real incest porn yesilcam erotik filmleri erotik film izle

logo

reklam
01 Nisan 2013

Oktay Çakır’dan bilgi aldı..

gökçekSİTE1İlkadım Belediyesi standını ziyaret eden Ankara Büyükşehir Belediye Başkanı Melih Gökçek, Samsun’a selam yolladı.

Ankara Atatürk Kültür Merkezi’nde üç gün boyunca devam eden 7. Uluslar arası Yerel Yönetimler fuarı sona erdi. İnfo Fuarcılık tarafından organize edilen Uluslararası Yerel Yönetimler Fuarı’na Türkiye’nin dört bir yanından belediyeler ve çok sayıda firma katıldı. İlkadım Belediyesi’nin standını ziyaret eden Ankara Büyükşehir Belediye Başkanı Melih Gökçek’e belediyenin hizmetleri ve projeleri hakkında İlkadım Belediyesi Basın Yayın ve Halkla İlişkiler Müdürü Oktay Çakır bilgi verdi. İlkadım ilçesinin Kurtuluş Mücadelesi’ndeki yerinin tüm ulus açısından önemli olduğunu söyleyen Ankara Büyükşehir Belediye Başkanı Melih Gökçek, , Fuarların yerel yönetimler arasında ortak proje geliştirme, işbirliği, bilgi ve teknoloji alışverişi gibi alanlarda birliktelik sağladığını belirtti.

Çeşitli vesilelerle Samsun’a geldiğini belirten Gökçek, Samsun halkına selam yolladı.

Ankara bürokratları İlkadım standında…

Türkiye’nin çeşitli il ve ilçelerinden gelen belediye başkanları ve uluslar arası firma ziyaret ettiği fuarda İlkadım Belediyesi standını, Ankara bürokratları da ziyaret etti. Ankara Başsavcı Vekili Harun Kodalak, Ankara Üniversitesi Öğretim Üyesi Prof. Dr. Kemal Şenocak, Samsun adına fuarda yer alan İlkadım Belediyesi’nin hizmet ve projeleri hakkında bilgi aldı.

Share
#

SENDE YORUM YAZ

Güvenlik Kodu * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

.