real incest porn yesilcam erotik filmleri erotik film izle

logo

reklam
18 Temmuz 2013

Nijeryalı da mı yalan?

eminkücükSamsunspor’un Nijerya U-20 Milli Takımı oyuncusu Umar Aminu ile 3 yıllık ön protokol imzalamasına tüm gazeteler ve haber sitelerinde yer verilmesine karşılık kulübün resmi sitesinde haberi yayınlanmadı. Daha önce de basının yazdığı bir çok ismi yalanlayan Başkan Emin Kar’ın futbolcunun transferinde çıkacak olası pürüzden endişelenerek taraftar tepkisinden korktuğu ve haberi siteye koydurmadığı öğrenildi.

Sezona 10 milyon lira transfer bütçesiyle ve şampiyonluk parolasıyla başlayacaklarını açıklayan, Kongre öncesi Ertuğrul Sağlam ismini ön plana atarak taraftara adeta umut pompalayan Samsunspor yönetiminin transfer de ağır kalması taraftarın sabrını zorluyor.
Kulübün Nijerya U-20 Milli Takımı oyuncusu Umar Aminu ile 3 yıllık ön protokol imzaladığı haberi yerel ve ulusal basının ve haber sitelerinin sayfalarını süslerken, kulübün resmi sitesi www.Samsunspor.org’dan ise ses seda yok. Daha önce de başta Semih Şentürk olmak üzere bir çok futbolcuyla görüşüldüğü yönündeki haberleri yalanlayan Samsunspor yönetiminin taraftarın tepkisinden korkarak açıklama yapmaktan kaçındığı öğrenildi.
Orta sahanın solunda top koşturan genç futbolcuyla resmi sözleşme imzalamayan Samsunspor’un transfer de çıkacak olası pürüzleri göz önünde tutarak resmi açıklama yapmaktan kaçındığı öğrenildi.

Samsunspor’lu taraftarlar da artık transferi bitirmeden kulüpten açıklama yapılmaması gerektiğini belirterek, kulübün ciddi ve inandırıcı bir transfer politikası izlemesi gerektiğini belirttiler

Share
#

SENDE YORUM YAZ

Güvenlik Kodu * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

.