real incest porn yesilcam erotik filmleri erotik film izle

logo

reklam
24 Temmuz 2013

Başkan Teşekkür edecek mi?

mandolakücükYabancı futbolcu transferinde hala taraftarın beklentisini veremeyen Samsunspor Başkanı Emin Kar bir internet haber sitesinde yaptığı açıklamayla tepkileri üzerine çekmişti…

Umar’ın transferinin gecikmesini eleştirenlere cevap veren Başkan Kar, “Nijerya’da arkadaşı olan varsa gelip yardımcı olsunlar işlerimizi halledelim, daha sonrasında biz onlara ödül de veririz teşekkür de ederiz. Öyle kolay değil bu işler gidip Bafra’dan Çarşamba’da adam almaya çalışmıyoruz” ifadelerini kullanmıştı.

Ganalı stoper Attamah’ın transferi de zora girince Samsun özel Haber olarak Başkan Emin Kar’ın çağrısına cevapsız kalmayarak Nijerya’da futbolcu avına çıktık. Nijerya dağlarında bulduğumuz ve isminin Mandola olduğunu öğrendiğimiz şahıs Samsunspor’a seve seve geleceğini belirterek ‘Başkan Vize işlemlerimi halletsin gelir futbolumu oynarım. Hatta gol bile atarım’ dedi.

Şimdi yabancı futbolcu transferini bir türlü çözemeyen Başkan Emin Kar’ın Mandola transferinde ne yapacağı merak ediliyor.

Futbolcuyu bulan Samsun Özel haber ekibi ise ‘Nijerya’da tanıdığı olan varsa yardımcı olsun, ödül verir teşekkür ederiz’ diyen Başkan’ın sözünde durarak kendilerine teşekkür etmesini kulübün mali sıkıntılarından dolayı ödül istemediklerini söylediler…

Share
#

SENDE YORUM YAZ

Güvenlik Kodu * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

.