step mom and son porn videos

logo

12 Mart 2014

NİÇİN ADAY OLDUM

muhtarEROL YILMAZ 1978 ÇARŞANBA SAMSUN DOĞUMLU 2 ÇOCUK BABASI.MESLEĞİNE ÖZET ELELTRİK FİRMASINDA BAŞLADI.ELEKTRİK USTASI SU TESİSAT USTASI OLARAK ÇALIŞTI.DAHA SONRA SAMSUN BÜYÜK ŞEHİR BELEDİYESİNDE MAKAM ŞÖFÖRÜ OLARAK ÇALIŞTI GAZETEDE ÖZEL ŞÖFÖRLÜK YAPTI. ŞİMDİ İSE MEVCUT OTO ALIM SATIM KİRALAMA  İŞİYLE UĞRAŞMAKTADIR.

NİÇİN ADAY OLDUM 

BÜYÜĞÜDÜM MAHALLEMDEKİ İNSANLARIN SIKINTILARINI ÇÖZÜMLEMEK İÇİN.HİZMET SEVDALISI BİR İNSANIM.

MUHTAR OLDUĞUM’DA İLK ÖNCE HALKIN CAN VE MAL GÜVENLİĞİYLE İLGİLİ MAHALLE GİRİŞ ÇIKIŞLARINA GÜVENLİK KAMERASI UYGULAMASI GETİRECEĞİM.KÖYÜMÜZÜN YOLLARI BOZUK OLDUĞU İÇİN BOZUK YOLLARIN DÜZENLENMESİ.ŞU ANDA MEVCUT HER MAHALLEDE BULUNAN MEZARLIKLARIN DÜZENLENMESİ  TEMİZLİĞİ. YAŞLI ÖZÜRLÜ İNSANLARIN AKÜLÜ ARAÇ ALABİLMELERİ İÇİN GEREKLİ ÇALIŞMANIN YAPILMASI VEDE TEDARİK EDİLMESİ FAKİR OLAN AİLELERİN HER SIKINTISINI ÇÖZMEK İÇİN GEREKEN HER ŞEYİ YAPACAĞIM.

GECE OLDUĞU ZAMAN SOKAK MAHALLE ARALARINI KARANLIK OLAN AYDINLATMA SOKAKAK LAMBALARININ TAMİRİNİ BİZZAT KENDİMİN GERÇEKLEŞTİRECEĞİM. ELEKTİRİK Çİ OLMASI VESİLEYSİYLE ONARILMASI .ÇOCUK PARK VE OYUN BAHÇELERİNİN TEMİZLİĞİ DÜĞÜN CENAZE CAMİ YURT YAPIMINA ELİMDEN GELDİĞİNCE YARDIMCI OLACAĞIM.

ELİMDEN GELEN HİZMETİ VERMEK İÇİN ADAY OLDUM HALKIMA SÖZÜM OLSUN .

Share
#

SENDE YORUM YAZ

Güvenlik Kodu * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

.