real incest porn yesilcam erotik filmleri erotik film izle

logo

reklam
22 Kasım 2013

Ne Yapacağımızı Bilemiyoruz…

PTT 1. Lig’de üst sıraları zorlayarak Süper Lig’e çıkabilme mücadelesi veren Samsunspor’a bir ekonomik darbe de, eski yönetim zamanından geldi. Takım Kazım Yılmaz başkanlığında Süper Lig’de iken alınan futbolculara ödenmesi gereken 10 milyon TL’lik borç, yönetimin belini büktü.

DEVRE ARASI ÖDEME YAPILMASI ŞART

Kazım Yılmaz’ın başkan olduğu dönemde Süper Lig için alınan Macar Pal Lazar, Beşiktaştan alınan Fink, Yunan golcü Gekas, Ergun Teber ve Fenerbahçe’den alınan Uğur Boral’ın yanısıra Serdar Özkan, Akaki, Valdimaro, Bahia’nın alacaklarının devre arasında mutlaka ödenmesi gerektiği öğrenildi. Süper Lig yolunda yeni transferler yapmak isteyen Samsunspor’un, eski futbolculara 10 milyon lirayı bulan ödemeleri yapmaması halinde ‘transfer tahtası’nın kapanacağı gündeme geldi.

‘NE YAPACAĞIMIZI BİLEMİYORUZ’

Samsunspor Yönetim Kurulu şimdi bu futbolcuların alacaklarının nasıl ödeneceğini düşünmeye başladı. Eski yönetimlerin uyguladığı yanlış transfer politikalarının ceremesini çektiklerini söyleyen yöneticiler, “Zaten maddi sıkıntı içerisinde olan kulübümüz, bir de bu yanlışlıkların bedelini ödemek zorunda bırakılıyor. Ne yapacağımızı şaşırmış durumdayız” dediler.

kaynak :ekip gazetesi

Etiketler: » » » » »
Share
#

SENDE YORUM YAZ

Güvenlik Kodu * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

#

Ne Yapacağımızı Bilemiyoruz…” için 1 yorum

  1. ERSİN dedi ki:

    samsunspor sadece kazım yılmaz döneminde borşlandırılmadı eski dönemlerdende yanlışlıklar var.mesela emin başkanın hemşerisi adnan ölmez bir dönem başkanlık yaptı ve kulübü düşürüp kaçtı üstünede bir sürü yolsuzluk bıraktı.bangır bangır yerel gazete köşe yazarları bu güya saygın iş adamına hırsızzın dediğinde hiç birine cevap veremedi.sadece çarşambalıları öne süreceğinize samsunsporumuzu hiç etmiş vermediği halde temliklerle fazlasıyla geri almış adnan ölmez gibilerine samsunspor plaketi veren sen değilmisin emin başkan.biz aptalmı görünüyoruz senin tarafından bakıldığı zaman

.