real incest porn yesilcam erotik filmleri erotik film izle

logo

reklam

NE MUTLU TÜRKÜM DİYENE

Korkmadan, gururla söylüyorum. Ben Türkiyeli değil TÜRK’ üm! Ülkede ki bu korkunun nedenini de çözmüş değilim. Bu tıpkı kendi sıcak yuvamızda öcülerin gelip hepimizi yok edeceği gibi fantastik bir korku! Düşünmeye korkuyoruz, cep telefonumuzla konuşmaya korkuyoruz, iki kişi başbaşa oturup konuşmaya korkuyoruz! Neden?

 

TÜRKİYE CUMHURİYETİ’ nde böylesi korkuların bizleri esir almasının nedenini sorgulasak! Kim bize verilen bu kadar değerli bir ülkede korku ile yaşamamıza neden olur! Korku imparatorluğu kurulmuş! Yazık ki, bu imparatorluğu el birliği ile besliyoruz! Yada, aman banane deyip geçiyoruz. Bana dokunmayan yılan bin yaşasın! İşte o yılan artık herkese dokunmaya başladı! Ucundan bucağından dokunuyor işte. Arınç açıklama yapmış, yada olur sinyali vermiş! Ruhban okulu açılacak! O kadar demokratik olduk ki, halkın oylarını müslümanlık nidalarıyla alanlar, halkı hıristiyanlaştırmak için ellerinden geleni yapıyorlar! Her tarafa camiler dikiliyor ya, diğer dinlerede kucak açıyoruz! Bunun adı demokrasi oluyor!

Herkes gibi ben de çarşamba akşamları dünya ile bağlantımı kesip, Muhteşem Yüzyıl dizisini izliyorum! Hani başbakanın karşı çıktığı, bir süre bazı kesimleri oldukca rahatsız eden diziyi! Ne kadar kurgulanmış ve gerçeği çok fazla yansıtmıyor olsa da, Hürrem Sultan bir çok kadının kalbinde yerini almış durumda. Osmanlı Padişahları elbette ki haremde geçirmemiş Padişahlık dönemlerini. Savaşlarda at sırtında tüketmişler ömürlerinin yarıdan fazlasını! Başbakanın o söylemine katılıyorum! Fakat burda unuttuğu bir şey var! Osmanlının at sırtında aldığı topraklar, masa başında iki dakikada verildiler!

Ben olsam, medya mensubu arkadaşların yerinde, onun bu çıkışı karşısında; Osmanlının at sırtında aldığı topraklar nerede diye sorardım! Osmanlıya özenip, Osmanlının toprağını ” babalar gibi satarım” diyerek peşkeş çekerseniz, birgün gelir Osmanlının torunu bunun hesabını sorar!

Sorar da, inşallah çok geç kalmadan sorar!

Share
#

SENDE YORUM YAZ

Güvenlik Kodu * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

.