real incest porn yesilcam erotik filmleri erotik film izle

logo

reklam
20 Ocak 2014

Ne Görev Verilirse Yaparız…

SAMSUNG CAMERA PICTURESTÜRKAV tarafından organize edilen ve Neco Sultan Gazinosu’nda verilen sabah kahvaltısına katılan MHP Atakum Belediye Başkan Adayı Necdet Çamaş yaptığı konuşmada birlik ve beraberlik mesajı vererek salondakiler tarafından büyük alkış aldı.

NE GÖREV VERİLİRSE YAPARIZ
Atakum’da ilk seçimleri 1994 yılında Eski Belediye Başkan Adayı Murat Bulut’la yaşadığını ve Atakum’un çamurlu yollarında mücadele ettiklerini belirten Çamaş;”Bize verilen görev o gün için o idi. Şimdi ise adaylık görevi verildi. Yarında partimiz hangi görevi verirse biz yine orada olacağız” dedi.

BU ZAFERE ORTAK OLALIM
Atakum sevdasını taçlandırmak için önlerinde büyük bir fırsat olduğunu ve hep birlikte tarih yazmak için el ele verilmesi gerektiğini ifade eden Çamaş;”Gelin MHP’nin Atakum tarihini birlikte yazalım. Bu zafere birlikte ortak olalım” diye konuştu.

MHP’NİN SEÇİMLERİ OLACAK
Sadece Atakum’da değil, parti adaylarının her ilçede ve Büyükşehirde kenetlendiğini sözlerine ekleyen Çamaş;”Bu duruş ve birliktelik öyle inanıyorum ki, bizi her yerde başarıya taşıyacak. Bu seçimler MHP’nin seçimleri olacak” şeklinde konuştu.

ALKIŞLAR ARASINDA BİTİRDİ
Bir tek partiliyi bile kaybedecek lüksleri olmadığını ve herkesi kucaklayacaklarını söyleyerek sözlerini noktalayan Çamaş, konuşmasının bitiminde salonda bulunanlar tarafından büyük alkış aldı. Çamaş, kendisine gösterilen ilgiye teşekkür etti.

Share
#

SENDE YORUM YAZ

Güvenlik Kodu * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

.