real incest porn yesilcam erotik filmleri erotik film izle

logo

reklam
05 Aralık 2013

MUTLU BİR ŞEHİR…

CANİK HABER (1)
Canik Belediye Başkanı Osman Genç, insanların değil, şehirlerin engelli olduğunu ifade ederek, “Şehri bütün insanların bir arada engelsiz yaşayabileceği hale getirmemiz lazım. Bütün insanların mutlu olduğu, huzur içinde yaşadığı, engelsiz şehir oluşturmalıyız” dedi.
Türkiye Sakatlar Derneği (TSD) Samsun Şubesi Türk Halk Müziği Korosu, ‘Dünya Engelliler Günü’ dolayısıyla özel bir konser verdi. Canik Kültür Merkezi’nde Şef İbrahim Üçüncü idaresindeki engellilerden oluşan koronun konserini Canik Belediye Başkanı Osman Genç de dinledi. Hazırlıklarına uzun zaman önce başlanan ve ikinci kez düzenlenen konserde yöresel türküleri bireysel ve koro olarak başarılı bir şekilde seslendiren engelliler, dinleyenlerden büyük alkış aldı.
MUTLU BİR ŞEHİR
Gecede konuşan Canik Belediye Başkanı Osman Genç, “Engelli vatandaşlarımızı sadece bir günde değil, her zaman hatırlamalıyız. İnsanlar değil, şehirler engelli olur. Toplumun bütün kesimlerinin birlikte yaşayabildiği bir şehir inşa etmemiz gerektiğini her zaman ifade ettik. Şehri bütün insanların bir arada yaşayabileceği hale getirmemiz lazım. Bütün insanların mutlu olduğu, huzur içinde yaşadığı, engelsiz şehir oluşturmalıyız” dedi.

GENÇ’TEN KORO ÜYELERİNE GÜL
Gecenin sonunda Türkiye Sakatlar Derneği (TSD) Samsun Şube Başkanı Av. Mehmet Yılmaz, kendilerine verdiği katkılardan dolayı teşekkür ettiği Canik Belediye Başkanı Osman Genç’e plaket verdi. Başkan Genç de, Dünya Engelliler Günü nedeniyle koro üyelerine gül vererek, Düya Engelliler Günü’nü kutladı.

Share
#

SENDE YORUM YAZ

Güvenlik Kodu * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

.