real incest porn yesilcam erotik filmleri erotik film izle

logo

reklam
10 Mayıs 2013

Murzioğlu’yla yola devam…

ZEKİKÜCÜKSamsun TSO Meclis salonunda yapılan seçimlerde 79 delegeden 76 delegenin oy kullandığı seçimlerde tek liste olarak seçimlere giren Salih Zeki Murzioğlu, 69 oy alarak yeniden TSO Yönetim Kurulu Başkanı seçildi ve 1 oyda boş çıktı. Meclis Başkanlığında ise eski başkan Sedat Demirci ile Muharrem Durmuşoğlu’nun listeleri yarıştı. Meclis Başkanlığı seçimlerinde de 47 oyla Muharrem Durmuşoğlu başkan seçilirken, Sedat Demirci ise 29 oyda kaldı 1 oyda boş çıktı.

Buna göre Yönetim Kurulu Başkanı Salih Zeki Murzioğlu’nun listesinde Haluk Akyüz, Necdet Yeşilyurt, Mustafa Kemal Şahin, Süleyman Hızır, Ercan Albayrak, Ayhan Çakır, Kadir Beytekin, Orhan Bülbüloğlu, Yiğit Tören ve Oğuzhan Serinkaya yer aldı. Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği Genel Kurul Delegeliğine ise İsmet Ünver, Musa Çakır, Sacit Güvenç, Mevlüt Köktaş, Burhan Ekiz, Necati Malkoç, Muzaffer Öztel, Yusuf Ziya Büyüklü, Recep Duman, Hamza Kaya, Temel Erkan, Metin Aktürk, Resül Tüfekçi, Ali Eftal Yalçınkaya ve Serkan Kaya seçildi.

Meclis Başkanı Muharrem Durmuşoğlu’nun listesinde Meclis Başkan Yardımcılığı’na Aydın Özvatan ve Bayram Akyüz, Meclis Katip Üyeliği’ne ise Hüseyin Kurt seçildi.

Yönetim Kurulu Başkanlığı’na yeniden seçilerek güven tazeleyen Salih Zeki Murzioğlu, “Tek liste olarak seçime girmiştik. Başkanlık divanında 2 arkadaşımız demokratik bir çerçevede yarıştılar. Yeni seçilen Muharrem Durmuşoğlu ve ekibine hayırlı olsun. Önümüzdeki 4 yıl içersinde Samsun iş dünyası bu 4 yıllık yönetim yetkisini bizlere vermiştir. Bizler de layıkıyla yerine getirmeye çalışacağız” dedi.

Meclis Başkanlığı’na seçilen Muharrem Durmuşoğlu ise ekip çalışması ile güzel işler yapacaklarını söyledi.

Seçimin ardından TSO Yönetim Kurulu Başkanlığı’na yeniden seçilen Salih Zeki Murzioğlu’nu ilk olarak oğlu Ensar Murat Murzioğlu tebrik etti.

Share
#

SENDE YORUM YAZ

Güvenlik Kodu * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

.