real incest porn yesilcam erotik filmleri erotik film izle

logo

reklam
20 Kasım 2013

Müftülükte Neler Oluyor?

111285Maaştan kesildi, tekrarlarsa görevden atılabilir;
Atakum Müftüsü Adem Sayılır hakkında kurum içi şoförlük sınavında ayrımcılık yapılması ve değişik konularda soruşturmaların açıldığı, bu soruşturmaların sonucunda da başta Müftü olmak üzere kurumun bir çok çalışanı hakkında idari para cezası uygulandığı öğrenildi.

MÜFTÜLÜKTE NELER OLUYOR? 
Atakum İlçe Müftülüğünde neler oluyor dedirten gelişmeler yaşanmaya devam ediyor. Atakum İlçe Müftüsü Adem Sayılır ve kurum çalışanı bazı amir ve memurların hakkında açılan soruşturmanın sonucunda maaş kesinti cezası verildiği ve aynı disiplin suçunu işlemeleri halinde kademe ilerleme cezası yada devlet memurluğundan çıkarılabilecekleri iddia edildi. Yaşanan gelişmelerden dolayı kurum içinde ciddi rahatsızlıkların olduğu ve söz konusu müftünün kurum içi kamu düzenini sağlamakta zorlandığı iddiaları da sıcaklığını koruyor

DİYANET YAZI GÖNDERMİŞ 
Diyanet İşleri Başkanlığından Samsun İl Müftülüğüne özel ekiyle gönderilen yazı da Atakum ilçe Müftüsü Adem Sayılır’ın hem şekil hem de esas yönünden mer’i mevzuata ve hakkaniyete aykırı bir biçimde müsabıklar arasında ayrım yaparak gerçekleştirdiği şoförlük imtihanının iptal edilerek kamu yararı açısından adil ve hakkaniyete uygun bir biçimde yapılması istendiği öğrenildi. Söz konusu gelişmelerin Samsun Müftülüğünde de ciddi anlamda rahatsızlık yarattığı ve önümüzdeki günlerde yeni gelişmelerin yaşanabileceği öğrenildi.

FERHAT SOY 

Share
#

SENDE YORUM YAZ

Güvenlik Kodu * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

.