real incest porn yesilcam erotik filmleri erotik film izle

logo

reklam
10 Mart 2014

MİTHAT YILMAZ DENETLENİYOR MU?

yılmazÇarşamba ilçesindeki fındık Fabrikalarını da kapsayan denetimlerin akıbeti belirsiz;

DENETİMLER KAPATILDI MI?

Eski İçişleri Bakanı İdris Naim Şahin fındık fabrikalarında yaşandığı iddia edilen yolsuzluk ve hayali ihracat dedikoduları üzerine inceleme başlatmıştı. Şahin’in Bakanlık görevinden alınmasıyla başlatılan incelemenin de sona erdirildiği bildirildi.

HESAP SORACAKTI

“Fındıkla oyun oynayan babamın oğlu da olsa gözünün yaşına bakmam, yakasına yapışır, hesap sorarım.” diyen Eski İçişleri Bakanı idris Naim Şahin fındık ihracatı yapan firmaların iç piyasa da spekülatif hareketler yaparak manipülasyon yaptıkları iddiasıyla yüksek kar marjı elde etmek için üreticiyi zor durumda bırakan fındık ihracatçılarını denetime alacaklarını söylemişti.

SONUÇ NE?

Hayali ihracat ve hayali tonajlarla fındık üzerinden yüksek rantlar sağlayan hayali fındık ihracatçılarına da savaş açan Şahin’in başlatacağı denetimin Bakan Şahin’in görevden alınmasıyla üzerinin kapandığı iddia ediliyor. Samsun’da özellikle Çarşamba ilçesinde yurt dışına ihracat yapan Mithat Yılmaz’a ait fındık fabrikalarının Bakan Şahin’in görevden alınmasıyla rahat bir nefes aldıkları da gelen bilgiler arasında.

 

Share
#

SENDE YORUM YAZ

Güvenlik Kodu * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

.