real incest porn yesilcam erotik filmleri erotik film izle

logo

reklam
23 Temmuz 2013

Mimarlar Odası nerede?

yeşilyurt küçükSamsun’da Fener plajı yanında yapılan Sheraton Hotel’e karşı çıkan Samsun Mimarlar Odası kıyı kenar çizgisine aykırı bir şekilde yapılan Yeşilyurt AVM’ye ise ses çıkarmayarak, tarafsızlığını ortaya koyuyor!

YEŞİLYURT AVM’ye ses yok…

Samsun’da Büyükşehir Belediyesinin gerçekleştirdiği bir çok projeyi yargıya taşıyan ve adı adeta her şeye muhalif sivil toplum örgütüne çıkan Samsun Mimarlar Odası kimi yatırımlardaki hukuksuzlukları ise görmezden geliyor. Atakum’da kıyı kenar çizgisine aykırı bir şekilde inşaa edilen ve yangın çıkışı dahi bulunmayan Yeşilyurt AVM’ye ses çıkarmayan Samsun Mimarlar Odası tarafsızlığına da gölge düşürüyor.
Dünya Göz Hastanesinin talip olduğu ancak yaşadığı bu sıkıntılar nedeniyle talip olmaktan vazgeçtiği Yeşilyurt AVM’ye Mimarlar Odası gibi Samsun Büyükşehir Belediyesi ise ses çıkaramıyor

DİLAN’A MI GÜCÜNÜZ YETİYOR?

Geçtiğimiz günler de Dilan Tesislerini yıkan Samsun Büyükşehir Belediyesi aynı iradeyi Yeşilyurt ailesine karşı gösteremiyor. Güce göre adalet anlayışını benimseyen yerel yöneticiler ve sivil toplum örgütü temsilcilerinin bu tavrı tepki görüyor.

Share
#

SENDE YORUM YAZ

Güvenlik Kodu * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

#

Mimarlar Odası nerede?” için 2 Yorum

  1. zeki çelik dedi ki:

    Güce karşı duran, habere maddiyatı değil, onur, şeref ve dürüstlüğü katan samsun özel haber ailesini böyle onurlu haberler yaptığı için kutluyorum….

.