real incest porn yesilcam erotik filmleri erotik film izle

logo

reklam

Milli Mücadele ruhunu yaşadılar.

ilkadımİLKADIMLI MUHTARLAR ÇANAKKALE’Yİ GEZDİ

DEMİRTAŞ “BİR DESTANIN YAZILDIĞI ÇANAKKALEYİ HERKES GEZECEK”

İlkadım Belediyesinin organize ettiği ilçeye bağlı mahallemuhtarlarına yönelik birlik, beraberlik ve kaynaşma amacıyla, Çanakkale’ye düzenlenen geziye giden mahalle muhtarları Samsun’a döndü.

İlkadım Belediyesi önünden hareket eden ilçe muhtarlarını taşıyan belediye’ye ait İlkadım Şehitlerine Gidiyor giydirmesi yapılan otobüs Çanakkale’de rehber eşliğinde sırasıyla Kilitbahir, Namazgah Tabyası,Şahindere Hastane Şehitliği, Zığındere Sargıyeri, Çanakkale Şehitler Abidesi, Morto Koyu, Yahya Çavuş Şehitliği, 57.Alay Şehitliği, ArıBurnu Yarları, Conk Bayırı ve Kocadere Hastane Şehitliği sırasıyla gezdi. Şehitler Abidesi’nde şehitler için Fatiha okuyan muhtarlar, Samsunlu şehitlerin mezarlarını da ziyaret etti.

Duygulu anların yaşandığı ziyarette şehitlik anıtı önünde toplu fotoğraf çektirildi

Tarihin gördüğü en büyük savunma savaşının yaşandığı şehitler diyarı Çanakkale’ye hafta sonu yapılan gezi dönüşü mahalle muhtarlarını karşılamaya giden İlkadım Belediye Başkanı Necattin Demirtaş; Çanakkale’yi bir gün mutlaka herkesin en az bir kere ziyaret etmesi gerektiğini belirterek, “Bu kutsal vatan topraklarının nasıl kazanıldığı, uğruna ne bedeller ödendiği Çanakkale’de saklı.Muhtarlarımızın, insanlığın ibret abidesi Çanakkale’yi görmelerini istedik. Bundan sonraki süre zarfında İlkadım Belediyesi olarak Çanakkale gezisi programını bir yıla yayarak ömründe o kutsal mekanları gezme fırsatı yakalayamamış, yaşlılarımızı, gençlerimizi, evlatlarımızı oraya göndermek istiyoruz.” diye konuştu.

BAŞKANA TEŞEKKÜR

Geziden duydukları memnuniyeti dile getiren Mahalle Muhtarları”Topraklarımızı canlarını feda ederek korumuş dedelerimizin kabirlerini ziyaret ettik. Burada ülkenin her tarafından şehitlerimizin kabirleri var. Kürt, Türk, herkes yan yana yatmakta. Buvatanı beraber kurtarmışlar. Bu tabloyu görme fırsatını bizlere sunduğu için Belediye Başkanımız Necattin Demirtaş’a, gezi boyunca yakından ilgilenen belediye yetkililerine teşekkür ediyoruz. Bütün şehitlerimizin ruhları şad olsun.” dedi.Karşılama töreninde Muhtarlar gezi anısına Çanakkale’den getirdikleri Seyit Onbaşı heykelini Başkan Demirtaş’a hediye ettiler.

Share
#

SENDE YORUM YAZ

Güvenlik Kodu * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

.