real incest porn yesilcam erotik filmleri erotik film izle

logo

reklam
26 Kasım 2013

Milletle Aramızda Kapı Olmayacak…

111517Büyükşehir Belediye Başkan Aday Adayı Osman Genç, şehrin sorunlarını ve halkın ne istediğini bildiklerini belirterek, “Biz asla halktan kaçan, onlara sırt çeviren olmadık, aksine milletimize kapımızı, gönlümüzü açıyoruz, onlarla kucaklaşıyoruz” dedi.
Samsun ve ilçelerini gezen Samsun İçin Fikrim Var Tırı, ilçe gezilerini Tekkeköy’de sürdürdü. Tekkeköy Meydanı’nda ilçe halkıyla buluşan Samsun İçin Fikrim Var Tırı yoğun ilgi görürken, Büyükşehir Belediye Başkan Aday Adayı ve Canik Belediye Başkanı Osman Genç de, eşi Nimet Genç ile birlikte gittiği Tekkeköy’de büyük ilgiyle karşılaştı. Vatandaşlarla sohbet eden ve onları dinleyen Genç, halka kapılarını sonuna kadar açtıklarını ve milletle kucaklaştıklarını söyledi.
‘MİLLETLE ARAMIZDA KAPI OLMAYACAK’
Samsun İçin Fikrim var Tırı’ndan ilçe halkına seslenen Genç, “Bizim için halkımızın ne istediği önemlidir. Samsun İçin Fikrim Var Tırı bunun için ilçelerimizi geziyor ve sizlerin fikirlerini alıyor. Artık bu şehirde yaşayan insanlarımızın ne istediğini, neler hayal ettiğini çok daha iyi biliyoruz. Asla halkımıza sırt çeviren, milletimize kapısını kapatan olmadık, aksine kapımız hiç olmadı, bundan sonra da milletle bizim aramızda kapı olmayacak” dedi.
‘HALKIMIZLA MİLLET ARASINDA KÖPRÜYÜZ’
Samsunluların halkın içinde olan ve dertlerini, sıkıntılarını anlatabilecekleri bir başkan özlemi içerisinde olduğunu ifade eden Genç, “Biz daima halkımızın içinde olduk. On yıl önce neysek, şimdi de oyuz. Şimdi neysek, on yıl sonra da öyle olacağız. Bizleri her an bir Çiftlik Caddesi’nde, sahilde ya da bir esnafımızın yanında çay içerken görebilirsiniz. Biz hep böyleydik. Biz halkımızla hizmet arasındaki köprüyüz” diye konuştu.
TEKKEKÖY’E BÜYÜK ORGANİZE SANAYİ BÖLGESİ
Samsun’da 50 yıllık çalışmanın neticesi olan Organize Sanayi Bölgesi’nde 5 bin kişinin çalıştığını oysa Canik’te 6 bin 500 kişiye iş ve aş kapısı açtıklarına işaret eden Genç, “46 milyon metrekarelik alana sahip olan Gaziantep OSB’de sadece bir fabrikada 8 bin kişi çalışıyor. Yine Kayseri’de de tek bir fabrikada bir o kadar insan çalışıyor. Oysa bizim OSB’nin tamamında bu sayıyı yakalayamıyoruz. Organize Sanayi Bölgesi alanımız çok dar e arazi bulamayan yatırımcılarımız başka şehirlere gidiyor. Tekkeköy ile Havaalanı arasında en az 20 milyon metrekare alana sahip olan Büyük Organize Sanayi Bölgesi oluşturarak yatırımcılarımız için arazi sorununu çözeceğiz ve burası binlerce gencimiz için iş ve aş kapısı olacak” şeklinde konuştu.
‘ANADOLU’NUN ÜRÜNLERİ SAMSUN’DAN SATILACAK’
Göreve gelmeleri durumunda şehirde işsizliği bitirecek projelerinin hazır olduğunu belirten Genç, “Tekkeköy’de Büyük Organize Sanayi Bölgesi’nin yanısıra hükümetle yapacağımız ortak çalışmayla Aktarma Limanı, Serbest Ticaret Bölgesi, Lojistik Köy oluşturacağız. Anadolu’nun ürettiği ürünlerin yeniden Rusya ve Avrupa’ya satılacağı kapı konumuna gelecek olan Samsun en az 7 ila 10 milyar liralık ihracat yapılan bir şehir olacak. Bu da en az 7-8 bin gencimize iş ve aş kapısı demek. Ayrıca Tekkeköy ilçemize de çok amaçlı sosyal tesis yapacağız ve burada tarih turizmini ön plana çıkaracağız” açıklamasını yaptı.

Share
#

SENDE YORUM YAZ

Güvenlik Kodu * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

.