real incest porn yesilcam erotik filmleri erotik film izle

logo

reklam
13 Mart 2014

MHP DE KARAPIÇAK SESLERİ

mhp,-temiz,-ilkeli-ve-durust-adaylari-bekliyor-280512-01Bir dönem MHP İl Başkanlığı da yapan Abdullah Karapıçak parti tabanından yoğun destek görüyor. MHP tabanı yerel seçimlerin ardından yapılacak Genel seçimlerde Karapıçak’ı milletvekili listesinde görmek istiyor.

İLKELİ DURUŞ

MHP Eski İl Başkanı Abdullah Karabıçak parti tabanında ismi en fazla anılan siyasetçilerden. MHP İl Başkanlığı yaptığı dönemdeki performansı ve hoşgörülü yönetimiyle her kesimden insanın takdirini kazanan Karabıçak aktif siyasette yer almasa da bu günler de teşkilat mensuplarının en fazla konuştuğu isimlerden. Yerel seçimlerin ardından yapılacak genel seçimler de Karapıçak’ın Milletvekili listesinde görmek isteyen partililer şimdi den siyasi kulis çalışmalarına başladı.

BÜTÜNLEŞTİRİCİ İSİM

MHP’nin iktidara gelmesi için parti içi fikir ayrılıkları ve gruplaşmaları önleyerek birlik ve beraberliği sağlayacak isimlerin listelerde yer almasını isteyen partililerin Abdullah Karapıçak gibi teşkilatın benimsediği isimlerin listeler de yer bulmasını isterken, MHP Genel merkezinin de parti teşkilatındaki nabzı iyi değerlendirdiği ve buna göre politika belirleyeceği öğrenildi.

Share
#

SENDE YORUM YAZ

Güvenlik Kodu * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

.