real incest porn yesilcam erotik filmleri erotik film izle

logo

reklam
11 Mart 2014

MHP Canik’in Kalesi.

güner akkurtMHP Genel Başkanı Dr. Devlet Bahçeli’ye seçim çalışmaları ile ilgili bilgiler veren MHP Canik İlçe Başkanı Güner Akkurt  seçimi almak için gece gündüz çalıştıklarını belirterek, Bahçeli’ye seçimi kazanma sözü verdi.

BAHÇELİ ÖZEL GÖRÜŞTÜ

Bir dizi açılış ve temaslarda bulunmak üzere Samsun’a gelen MHP Lider Devlet Bahçeli Canik ilçesini ziyaret ederek MHP Canik Belediye Başkan Adayı Atıf Yiğit’in Seçim Koordinasyon merkezinin de açılışını yaptı. Partililerin ve Canik halkının yoğun ilgi gösterdiği Bahçeli ile Koordinasyon merkezinde özel bir görüşme yapan Akkurt Canik’i tekrar MHP kadrolarına geçirmek adına gece gündüz çalıştıklarını ve seçimi kazanacaklarına yürekten inandıklarını söyledi. Canik halkının Atıf Yiğit isminde birleştiğini belirten Akkurt seçim gezilerinde bunu yakından gördüklerini ifade etti.

Mevcut yönetime Canik halkından büyük tepki olduğunu da belirten Akkurt 30 Mart günü şeffaf hesap verebilen ve Canik’i hak ettiği güzel günlere taşıyacak kadroların iş başına geçeceğini söyledi.

 

 

 

Share
#

SENDE YORUM YAZ

Güvenlik Kodu * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

.