real incest porn yesilcam erotik filmleri erotik film izle

logo

reklam
29 Ağustos 2013

MHP bu sözlerle karışır…

memokücükGeçtiğimiz aylarda Disiplin Kuruluna sevk edilen ve görevden alınması beklenirken kınama cezası alan MHP Atakum İlçe Başkanı Mehmet Uzun yaptığı açıklamayla yine çok konuşulacak.
Partisinin aday adaylarını eleştiren Uzun’un adeta bir AKP ve CHP ilçe Başkanı gibi açıklama yapması parti içinde çok eleştiri alacak gibi görünüyor.
MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli’nin yerel seçimler öncesi her partilinin parti içi huzursuzluk yaratacak açıklamalardan kaçınması gerektiğini tüm teşkilatlara bildirmesine rağmen, Uzun’un kendi partililerini eleştirmesine MHP Samsun İl Yönetiminin ne tepki vereceği ise merak konusu.
İŞTE O HABER
Samsunda Haber internet haber portalına konuşan MHP Atakum ilçe Başkanı Mehmet Uzun yaptığı açıklamada, Atakum Belediyesi’ne talip olan aday adaylarının seçim çalışması sürdürdüğü bölgelerde çalışamadıklarını söyledi.
MHP Atakum Belediyesi Başkan Aday Adaylarının ilçe teşkilatının peşine gelmediğini bu nedenle kendilerinin çalışmıyor görüntüsü verdiğini söyleyen Uzun “MHP Atakum İlçe Teşkilatı olarak büyük bir titizlikle yerel seçim çalışmalarımızı sürdürüyoruz. Bizim en büyük sıkıntımız aday adayı arkadaşlarımızın çalıştığı mevkilerde çalışamıyoruz. Bir aday adayı bir yerde bizim peşimize gelemiyor bu nedenle çalışmıyor görünüyoruz. Aday adayları sahada olmazsa biz sahada rahat çalışırız “dedi.

Atakum Belediye Başkanlığı Adaylığı konusundaki soruları yanıtlayan MHP Atakum İlçe Başkanı Mehmet Uzun “Aday adayı değilim ilçe başkanıyım her zaman potansiyel adayım zamanı geldiğinde söyleyeceğim aday değilim. Aday değilim ben ilçe başkanıyım potansiyel adayım. Bizde müthiş bir yükselme var bunu diğer partilerde görecek. Bizler CHP ve AKP gibi anket yapmıyoruz onlar yaptıkları anketlerde kendilerini birinci parti olarak gösteriyor “diye konuştu.

Aynı zamanda inşaat mühendisi olan MHP Atakum İlçe Başkanı Mehmet Uzun, ilçedeki derelerin denize ulaştırılmaması durumunda geçtiğimiz günlerde meydana gelen sel felaketi gibi manzaraların yaşanmaya devam edeceğini sözlerine ekledi.

Kaynak: Samsunda Haber
Haber Linki;
Share
#

SENDE YORUM YAZ

Güvenlik Kodu * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

.