real incest porn yesilcam erotik filmleri erotik film izle

logo

reklam
11 Ocak 2014

Mevlid Kandili Tazelenme Mevsimidir…

1 (1)İlkadım Belediye Başkanı Necattin Demirtaş, “Mevlid Kandili maddi ve manevi sayısız güzelliklerin yaşandığı barış, huzur ve hoşgörü ortamının gelişmesine vesile olmasını önemli gecelerden biridir “dedi.

PeyGamberimiz Hz. Muhammed’in doğum günü münasebetiyle kutlanan Mevlid Kandili olması nedeniyle, bir mesaj yayınlayan İlkadım Belediye Başkanı Necattin Demirtaş, Mevlid Kandili, insanı insan yapan bütün güzelliklerin odaklandığı bir şahsiyet olan peygamberimiz Hz. Muhammed’in doğumunun kutlandığı, bireysel ve toplumsal hayatı aydınlatan insanlık ve merhametini, insaf ve adaletini, sabır ve metanetini, kerem ve cömertliğini, insanlığa sunduğu değerleri anlayıp hayatı onun ahlakıyla güzelleştirecek bir tazelenme mevsimidir” dedi.

İslam dininin bir ahlak dini olarak insanlığı kurtuluşa ve hidayete davet ettiğine vurgu yapan Başkan Demirtaş, “İslam dini ile âlemlere rahmet olarak gönderilen Sevgili Peygamberimizin örnek hayatı ve davranışlarından dürüstlüğü, emaneti korumayı, insan haklarına uymayı, zayıf ve muhtaçlara yardım etmeyi, yetim ve kimsesiz çocuklara kol kanat germeyi, yararlı insan olmayı hayatımız boyunca kendimize prensip edinmeliyiz. Bu duygu ve düşüncelerle başta İlkadım’lı hemşerilerim olmak üzere, tüm milletimizin ve Türk-İslam âleminin Mevlid Kandili’ni en içten dileklerimle tebrik eder, ülkemize ve tüm insanlığa sağlık ve esenlikler getirmesini temenni ederim” dedi.

 

 

Share
#

SENDE YORUM YAZ

Güvenlik Kodu * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

.