logo

reklam
11 Nisan 2014

Metin SİNECEK yine sinmedi…

m1 Yerel seçimlerde parti adaylarının reklamını Bilboardlar da gören Samsun’lular şimdilerde çok ilginç bir reklamla karşı karşıyalar.

Geçtiğimiz aylarda aynı reklam çalışmasını yapan ve yerel basının manşetlerini süsleyen Atakum Esnaf ve Sanatkarlar Kredi Kefalet Kooperatifi Başkanı Metin Sinecek yine sinmedi.

Samsun’da esnafın ticari hayatında süreklilik kazanabilmesi için yüzde 4’lük faiz oranıyla kredi vermeye başlayan Atakum Esnaf ve Sanatkarlar Kredi ve Kefalet Kooperatifi Başkanı Metin Sinecek, şehrin dört bir yanında Bilboardlara verdiği reklam kampanyası ile esnafı kredi kullanmaya davet ederken, reklamın finans kaynağının nereden sağlandığı bilinmiyor.

METİN SİNECEK KİMDİR?

Samsun Unkapanı Mahallesinde küçük bir dükkanda sıhhi tesisatçılık yaparken, Samsun Sıhhi Tesisatçılar Odasının Kuruculuğunu yaparak ilk genel kurul da Başkan Seçilen Sinecek adını da bu odayla duyurdu.

Büyükşehir Belediyesi hizmet binası karşısında küçük bir oda da Başkanlık serüvenine başlayan Sinecek, daha sonrasında ise Atakum Esnaf ve Sanatkarlar Kredi Kefalet Kooperatifini kurarak ikinci Başkanlık koltuğuna da oturdu.

Bu dönemlerde siyasete de yeşil ışık yakan Metin Sinecek hem CHP’ye hem ANAP’a üye olarak siyasetteki istikrarlı! duruşunu ortaya koymuş, Halk Gazetesine ‘İkiyüzlü siyaset’ manşetiyle kapak olmuştu…

Hızlı bir yükselişe giren Sinecek, Samsun Esnaf ve Sanatkarlar kredi Kefaleti Başkanı Eyüp Güler’e ait olan binayı kendi yönetimindeki bacanağına aldırıyor ve 15 Bin liraya alınan binayı 3 ay sonra kendi kooperatifine 45 bin liraya satın alarak esnaf ve sanatkarına büyük bir hizmet! sağlıyor, binaya 3 ayda 30 bin liralık bir değer artışı yaşatıyordu

 

Share
#

SENDE YORUM YAZ

Güvenlik Kodu * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.