real incest porn yesilcam erotik filmleri erotik film izle

logo

reklam
13 Temmuz 2013

Metin Burma buna üzülecek…

CEMİLKÜCÜKBir dönem CHP Atakum Belediye Başkan Adayı olan Cemil Deveci’nin sosyal paylaşım sitelerinde Atakum ile ilgili paylaşımlarda bulunması adaylığa göz mü kırpıyor dedirtiyor…

Samsun siyasetinin tanınan isimlerinden Avukat cemil Deveci sosyal paylaşım sitesi Facebook’ta kurulan Samsun Platformu grubunda Atakum ilçesi ile ilgili görüşlerini paylaştı. Paylaşımında ‘Atakum imarına çok yönlü saldırı var. Kent bilinci olan herkesin bu imar saldırılarına karşı durması gerekir…’ ve ‘Atakum ilkesiz uzlaşma adına sahipsiz ve savunmasız bırakıldı. Atakum’luları kente sahip çıkmaya davet ediyorum…’ifadelerini kullanan Deveci’ye bir çok grup üyesi de destek yorumları attı. Eski Tedaş Müessese Müdürü Cevdet Mamatoğlu’nun da aralarında bulunduğu bir çok grup üyesinden destek mesajları alan Deveci’nin bu paylaşımlarla nabız yokladığı söyleniyor.

BURMA’DAN ENDİŞELİ

CHP yönetiminde bulunan bazı yöneticiler gibi Cemil Deveci’ninde Metin Burma’nın hizmet performansından memnun olmadığını söylediği iddia edilirken, yerel seçimlerde süpriz bir şekilde aday olabileceği belirtiliyor. Yorumlarında ‘Çağdaş Atakum söyleminin arkasında yıllarca kent kültürü ve kent demokrasisi yok edildi’ diyen deveci’nin aday olması halinde tarihin tekerrür ederek AK Parti yada MHP adaylarının aradan sıyrılarak seçimi kazanabileceği görüşü hakim.

Share
#

SENDE YORUM YAZ

Güvenlik Kodu * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

.