real incest porn yesilcam erotik filmleri erotik film izle

logo

reklam
22 Ağustos 2013

Meryem Uzerli’nin Eski Sevgilisi Can Ateş’e Haciz Şoku

meryem-uzerli-nin-eski-sevgilisi-can-ates-e-4966578_6043_400 (1)Meryem Uzerli’nin Eski Sevgilisi Can Ateş’e Haciz Şoku

Tükenmişlik sendromu nedeniyle mayıs ayında Almanya’ya dönen Meryem Uzerli’nin 4 aylık hamile olduğu haberi magazin gündemine bomba gibi düştü. Bu haber daha tazeyken Meryem Uzerli’nin bebeğinin babası Can Ateş’ten kötü bir haber geldi. Ünlü playboy Can Ateş’in ortaklarından Alper Ziyal’ın sahibi olduğu Sanset Sigorta’ya, borçları yüzünden 3 ay önce haciz geldiği öğrenildi 

HACİZ GELDİ

Piyasada Martin & Martin ile grup şirket olarak tanınan Sanset Sigorta’nın, eski ortakları tarafından alacaklarını tahsis edemedikleri gerekçesiyle mahkemeye verildiği öğrenildi. Bunun üzerine grup şirket Martin & Martin ve Sanset Sigorta’nın menkul malları haczedildi.

OFİSİ TAŞIDI

Bir süredir mali durumunun kötü olduğu söylentileri dolaşan Can Ateş’in haciz olayından kısa bir süre sonra, ofis kirasını ödemekte zorlandığı için Profilo Alışveriş Merkezi’ndeki ofisini taşıması da söylentileri arttırdı.

“MERYEM’İN HAMİLE OLDUĞUNU BİLMİYORDUM”

Hem iş hem aşk hayatı yolunda gitmeyen ünlü sigorta brokerı Ateş, sevgilisi Meryem Üzerli’nin hamileliğinden de haberi olmadığını açıkladı. Gazeteci Ayşe Arman’nın twitter üzerinden hayranlarına duyurduğu hamilelik haberi herkesi mutlu etti. Ancak Uzerli ve sevgili cephesinde hamilelik olayının probleme neden olduğu ve çiftin Can Ateş’in bebeği istemediği için ayrıldığı konuşuluyor.

Share
#

SENDE YORUM YAZ

Güvenlik Kodu * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

.