step mom and son porn videos

logo

reklam
11 Haziran 2013

Menteşoğlu’ndan flaş açıklamalar…

menteşkücükSamsunspor Kulübü Başkan Adayı Tarık Menteşoğlu basın açıklamasında şok iddialar ortaya atarken, güçlü bir yönetim oluşturarak kulübü hak ettiği noktaya taşıyacaklarını söyledi.

İşte basın açıklamasının tam metni.

Samsunspor’un 13 Haziran Perşembe günü yapılacak olan olağan üstü kongresine bilindiği üzere adayım.

Öncelikle Kongrenin neden hafta içi Perşembe günü mesai saati içerisinde yapılmak istendiğini bu şehir tartışmalıdır. Kongre ve seçimler her zaman hafta sonları tatil günleri yapılır. Mevcut yönetim Samsunspor kongresini hafta içi yani perşembe günü mesai saati içerisinde yaparak delegelerden uzak ve gizli seçim çalışması yapma çalışması içerisine girmiştir.

Bir önceki kongrede dahi hafta sonu Pazar günü yapılmış olmasına karşın 50 kişiyi dahi zor toplayan yönetim, kongreyi hafta içi mesai saatinde yaparak sahipsiz Samsunspor imajı verilmek istenmektedir. Bu sayede sadece birilerinin Samsunspor’a sahip çıktığı imajı verilerek o kişileri kahraman ilan etme çalışması yapılmaktadır. Yapılan iş ‘Bakın kimse sahip çıkmadı, yanlız bu isimler sahip çıkıyor’ diyerek Samsunspor üzerinden birilerinin reklamını yapma çalışması içerisinde olunduğu aşikardır.

Samsunspor’un son 8 yılına baktığımız da Trabzon asıllıların, Samsunspor üzerinde hakimiyet kurduklarını görmekteyiz. Trabzon ve Trabzonspor’luların hakimiyetindeki bir Samsunspor görüldüğü gibi 8 yıldır hiç bir varlık gösteremediği gibi kulübü borç batağına sokarak adeta süründürmektedirler. ‘Samsunspor’a yanlız biz sahip çıkıyoruz’ izlenimini veren Trabzon’luların Bakan Suat Kılıç maça geldiğinde arkasına dizilip görüntü verenlerin Trabzonspor kongre üyesi olduğu bilinmektedir. Samsunspor’un kukla yönetimine 3 kuruş vererek el ayak öptürenlerin Trabzonspor Kongre üyesi olmaları Samsunspor’u nasıl bir çıkmaza sürüklendiğini göstermektedir.

Bizim en büyük projemiz Samsun’da, Samsunsporluluk ruhunu canlandırıp tekrar hayata geçirmektedir. Trabzonsporluların Samsunspor üzerindeki hakimiyetini yıkarak eski dönemlerde olduğu gibi Samsunsporluluk ruhunu tekrar yakalamak ve Samsunspor’un kaybetmiş olduğu eski ruhu tekrar geri getirmek için bu yola çıktık. Öncelikle Samsun’daki Samsun’lu iş dünyasından oluşan bir yönetimle kongreye gelerek bu ruhu yakalamadaki ilk adımı atmış olacağız. Kongrede hazırladığımız listeyi listenin yanlız Samsun’un öz evlatlarından oluştuğu görülecektir.

Samsunspor özellikle son 8 yıldır 3 ayda bir kongre yapar hale getirilmiştir. 10 ayda 3 kez kongre yapan yönetim madem devam etmek istiyor neden kongre yapıyor? Bu yönetim kimi tehdit ediyor? 10 ayda 3’ncü kongre kararı başarısızlığın işaretidir. Bu kongrelerin anlamı ‘Hey hırsızlar bak bırakırım çaldıklarınız ortaya çıkar, bana destek olun ki, başarısızlığım görünmesin’ demektir. 10 ayda 3 kez kongre kararı alınmasının başka bir açıklaması olamaz. Samsunspor’un yıllardır milyonlarca TL’si heba edilmiştir. Yıllardır milyonlarca TL borcu olduğu söylenmektedir. Ne yapılmıştır da bu borç ortaya çıkmıştır? Bu gün kulübe 15 Milyon TL temlik koyanların olduğu söyleniyor. Samsunspor o dönem Süper Ligdeydi. Süper lİgde 50 Milyon Tl geliri varken 40 milyon da borç ortaya çıkmıştır. Samsunspor’a o dönem 90 Milyon tl ile ne yapılmıştır, takımı düşürmekten başka? O dönem alınan futbolcuların tek kuruş parası ödenmemiş! Bugün o futbolcuların borcundan dolayı transfer tahtasının kapanması gündem de ve 3 dönemdir sürekli geçmişin açıklarını kapatma çalışması içerisinde olanlar yine aynı çabayı sergilemektedirler.

Geçtiğimiz günlerde danışmanım aracılığı ile Samsunspor kulübünü arattım ve Samsunspor delege listesinin tarafıma verilmesini talep ettim. Bu aday olan herkesin Dernekler Kanununa göre en doğal hakkıdır. Danışmanıma tüzük değişikliği nedeniyle üye listesinin verilemeyeceği söylenmiş! Samsunspor yönetimi hakkında Samsun Valiliği Dernekler masasına Dilekçe ile başvurarak suç duyurusunda bulundum. İl Dernekler Masası Müdürü Işık Yeten hanımın gerekli çalışmayı yapmasını bekliyoruz. Delege listesini saklama çabalarından da anlaşılacağı üzere bugün Samsunspor Samsun halkından ve Samsunspor camiasından uzak tutma çabasındaki Trabzon kökenli insanların kulübün tekellerinden çıkması için büyük bir çaba içinde olduklarının göstergesidir.

Biz Samsunspor’u kimseye ezdirip yedirmemek, taraftarıyla bütünleşerek anlı şanlı Samsunspor’umuzun tekrar şaha kalkması için geliyoruz. Samsun’daki Trabzonspor’lu azınlığın, Samsunspor’lu çoğunluğa hükmetme arzusuna dur demeye geliyoruz. Kulüp hesaplarının şeffaflaşarak herkesin rahatlıkla hesaplara ulaşabilecekleri bir sistemi kulübe kazandırmak için yola çıktık. Tüm samsun halkı Samsunspor’un internet sitesine girerek hesapları gelir ve giderleri evlerinden ve işyerlerinden takip edecekleri sistemi kulübe kazandırmak için yola çıktık. Artık Samsunspor’un malı deniz yemeyen keriz dönemi sona eriyor. Samsunspor’un parasını yiyenlerin o yedikleri paraları yargının yardımıyla tek kuruşuna kadar tekrar kulübe kazandırmak için geliyoruz. Bunu herkes böyle bilsin.

Share
#

SENDE YORUM YAZ

Güvenlik Kodu * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

.