step mom and son porn videos

logo

reklam
08 Haziran 2013

Menteşoğlu’na destek büyüyor…

samsunlulukkücükMetro Holding Yönetim Kurulu Başkanı Galip Öztürk Ayvacık ziyaretinde Samsunspor Kulübü Başkan Adayı Tarık Menteşoğlu ile bir araya gelmesi ‘Samsunluluk’ ruhu diriliyor dedirtti.

Samsun’na gelen Metro Holding Yönetim Kurulu Başkanı Galip Öztürk, Ayvacık’taki Legend Otel’de Samsunspor efsane Başkanı Hasbi Menteşoğlu’nun oğlu, Samsunspor Başkan Adayı Tarık Menteşoğlu ile bir araya geldi. Menteşoğlu, Öztürk’e hoş geldin ve geçmiş olsun dileklerini ilettikten sonra Metro Holding Yönetim Kurulu Başkanı Galip Öztürk, ise Menteşoğlu’na “Yaşlandıkça rahmetli başkana, babana daha çok benzemeye başlamışsın” sözleri ile karşılık verdi.

Otelde birlikte Samsunspor’u konuşan ikili, Samsunspor’un hak ettiğin yerin Süper Lig olduğuna vurgu yaptılar. Menteşoğlu, Samsunlu olan herkesin, Samsunspor’un Süper Lig’e çıkabilmesi için birlik ve beraberlik içerisinde kaybedilen Samsunsporluluk ruhunu yakalaması gerektiğine vurgu yaparken, Öztürk ise, “Kongreye katılan her aday bizim Samsunspor sevdamız için aday olmuştur. Kongrede her kim delegelerin oyları ile kazanırsa kazansın kazanan bizim yani Samsunsporumuzun başkanıdır. Biz herkese eşit mesafedeyiz. Adaylığın hayırlı uğurlu olsun” dedi.

Share
#

SENDE YORUM YAZ

Güvenlik Kodu * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

.