step mom and son porn videos

logo

27 Temmuz 2013

BAŞKAN FAKİRLEŞMİŞ…

FDFDGFGHSamsun Özel Haber olarak Belediye Başkanları mal varlıklarını açıklamalı çağrımıza Atakum Belediye Başkanı Metin Burma’dan yanıt geldi. Burma “tüm mal varlığımı açıklamaya hazırım” dedi.

ARTMADI AZALDI.

Şeffaf ve hesap verilebilir siyaset ilkesi gereği Yerel yöneticilere yaptığımız çağrıya ilk cevap Atakum Belediye Başkanı Metin Burma”dan geldi. Burma, “Ben mal varlığımı daha önce de açıklamıştım. Şimdi de açıklamaya hazırım. Biz siyaseti kendimiz için değil ilçemiz ve ülkemiz için yapıyoruz. Açıklayamayacak ve hesabını veremeyeceğimiz hiç bir şeyimiz yok. Şu anki mal varlığımla açıkladığım zaman ki mal varlığım arasında artış yok aksine azalma var. Bunu tüm Samsun kamuoyunun bilmesini isterim” diye konuştu.

2009 yılında mal varlığını açıklayan Metin Burma, “Diğer adayların da bu açıklamayı yapmasını isterim” ifadesini kullanmıştı. Burma’nın o dönem de açıkladığı mal varlığı şöyle: “4 daire, 1 yazlık, 150 metrekarelik arsa, 2005 model Wolkswagen Caddy otomobil, 10 bin TL sermayeli Me-Na Mühendislik Şirketi’nde yüzde 50 hisse ve bankada 30 bin TL mevduat hesabı.”

DİĞER BAŞKANLAR AÇIKLAYACAK MI?

Şimdi gözler başta Büyükşehir Belediye Başkanı Yusuf Ziya Yılmaz ve diğer ilçe Belediye Başkanlarına çevrildi.

Share
#

SENDE YORUM YAZ

Güvenlik Kodu * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

#

BAŞKAN FAKİRLEŞMİŞ…” için 2 Yorum

  1. salim soylu dedi ki:

    SAYIN METİN BURMA YI DÜRÜSTLÜĞÜNDEN DOLAYI TEBRİK EDİYORUZ. DİĞER BELEDİYE BAŞKANLARI DA AÇIKLAMALILAR. VATANDAŞ KENDİSİNİ YÖNETEN VE OY VERECEĞİ BAŞKANIN MAL VARLIĞINI DA BİLMELİ. BU ARADA AK PARTİ İL BAŞKANI FUAT KÖKTAŞ I NEDEN ARAŞTIRMIYORSUNUZ EY HABER SİTESİ YÖNETİCİLERİ. O NA DA SORUN. KÜÇÜK BİR NAKLİYAT ŞİRKETİNDEN DEV BİR LOJİSTİK FİRMASINA MADEN İŞLETMELERİNE HATTA LİMANIN ORTAKLIĞINA UZANAN ZENGİNLİK HAK LI ZENGİNLİK Mİ? AÇIKLASIN KENDİSİ. BAŞBAKANIMIZ BU ADAMLAR YÜZÜNDEN SIKINTI YAŞIYOR

  2. Sibel öksüz dedi ki:

    Evet bence de hepsi açıklamalı.

.