step mom and son porn videos

logo

21 Ağustos 2013

Makbuzları görelim Başkan!

Emin_Kar_221012Samsunspor Başkanı Emin Kar’ın taraftarı destek vermemekle suçlayan açıklamasına tepki yağıyor.

Sosyal medya da Başkan Kar’a tepki gösteren taraftarlar, ‘Sen önce kulübe destek olacağını söyleyen şimdi ortalıkta görünmeyen isimleri açıkla” ifadelerinde bulundular.

Samsunspor grubunda paylaşılan bazı yorumlarda;

EMİN KAR HADDİNİ AŞIYORSUN AKILLI OL…
BU TARAFTARA LAF SÖYLEYEN ADAM NANKÖR OĞLU NANKÖRDÜR.SEN BEŞ KURUŞ ETMEYEN ADAMLARI DESTEK VERİYOR DİYE SÖYLÜYORSUN HER SAAT AMA AÇIKLA ŞU VERİLEN DESTEĞİDE BİZDE GÖRELİM.

NERDE VERİLEN DESTEĞİN MAKBUZLARI.SAMSUN KENTİ İŞSİZ VE ASGARİ ÜCRETLE ÇALIŞAN BİR KENT.ONA RAĞMEN STAD FUL DOLUYOR DAHA NE İSTİYORSUNUZ. PAVYONLARDA PARA YİYECEĞİNİZE AZCIKTA SİZ DESTEK VERİN…” ifadeleri yer aldı.

İŞTE O HABER
Başkan faturayı taraftara kesti

emin kar taraftarı hedef aldıGeçen sezon Ankaragücü yenilgğisi sonrası kendi taraftarını eleştiren Başkan Emin Kar, önceki gün katıldığı bir televizyon programında yine taraftarı hedef alarak, “Bir kombine yada bilet alıp maça gelmiyorlar, sonra ise o futbolcu alalım, şu futbolcuyu alalım diye sosyal medyada yorum yapıyorlar” dedi

BU İKİ OLDU
Geçen sezon Ankaragücü’ne 4-2 mağlup olan Samsunspor’da fatura Başkan Emin Kar tarafından taraftara kesilmişti. Alınan yenilgiden taraftarı sorumlu tutan Başkan Emin Kar, ikinci kez taraftarı hedef alan açıklamalarda bulundu. Başkan Emin Kar, katıldığı bir televizyon programında yaptığı açıklamada transfer konusunda kendisini eleştiren taraftarları hedef aldı. Yaptıkları görsel şovlarla Türkiye’nin gündeminde yer alan taraftarlar için Başkan Kar, ilginç açıklamalarda bulundu.

TRİBÜNLERİ GÖRMEDİ Mİ?
Kar yaptığı konuşmada şu ifadelere yer verdi; “Geçen yıl 2900 tane kombine sattık. Bu yıl ise 300 kadar kombine bilet anca satılabildik. Taraftarlar tranfsferde onu alalım, bunu alalım diyorlar. Ama insanlar 1 kombine almaktan ve 5 lira verip maça gelmekten itina ediyorlar. Fakat internette onu bunu alalım diye yazıyorlar”. Sezonun ilk maçında statadaki yerini alan taraftara, “Bilet alıp gelmiyorlar” diye laf söyleyen Kar’a futbolseverlerin tepkisinin ne olacağı ise merak ediliyor.

Share
#

SENDE YORUM YAZ

Güvenlik Kodu * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

.