real incest porn yesilcam erotik filmleri erotik film izle

logo

reklam
17 Ocak 2014

Mahallelileri Gezerek Sorunlarını Dinledi…

DSCN7011Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Samsun Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Tarık Cengiz, bugün CHP Tekkeköy İlçe Örgütü’nün organize ettiği ilçe programı kapsamında ilçe merkezinde esnaf ve vatandaşları, ayrıca eskiden köy olan ve yeni yasayla birlikte mahalle olan bölgelere ziyaretlerini yaparak Bakacak, Karaperçin ve Gökçe Mahallelerini gezerek sorunlarını dinledi.

Gittiği her bölgede coşkuyla karşılanan Tarık Cengiz, “Ben sizlerden emeğim olanı istiyorum. Eskiden olduğu gibi sizlere hizmetimin devam etmesini istiyorum. Benim bir hayalim var çok kısa bir dönem milletvekilliği yaptım, hayalimdekileri gerçekleştiremedim şimdi Samsun’a talip oldum. Sizlerin desteğiyle hayalimi gerçekleştireceğim. Dengeli kalkınan, hak ettiğini sonuna kadar alan bir Samsun istiyorum” dedi.

Hizmetin en ücra bölgeden, en yayın bölgeye kadar olacağını ifade eden Cengiz, “Bu köylere hiçbir şey yapılmamış, Karaperçin’e giderken yaptığımız köprü aynı duruyor, yollar aynı bazı köylerimizde su bile yok. Gerçi Sayın Başkan 2015’e kadar susuz köy kalmayacak demiş ama bugüne kadar neredeydi? Senin merkezi hükümetin, yerel hükümetin neredeydi? İktidarda başka bir parti mi vardı?” dedi.

“Ben yılkı atları ne oldu? Dediğim zaman bana kızıyorlardı. Kasaplar odası geçen gün gazete manşetindeydi, kaçak et mi kesiliyor, ne yiyoruz diye. Ben her zaman ifade ediyorum artık bu hükümet de bu belediyecilik anlayışı da yıpranmış, yozlaşmıştır. Bu anlayışı değiştirmek sizin elinizdedir” dedi.

Bu seçimlere iddialı olarak girdiğini söyleyen CHP Samsun Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Tarık Cengiz “Ben iddialıyım çok iddialı konuşuyorum. Çünkü halkımıza Samsun’lulara güveniyorum.” diyerek ziyaretlerini tamamladı.

 

Share
#

SENDE YORUM YAZ

Güvenlik Kodu * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

.