real incest porn yesilcam erotik filmleri erotik film izle

logo

reklam
19 Temmuz 2013

MAHALLELERİN YILDIZI PARLIYOR

derecik (1)
BULVAR ÜSTÜ MAHALLELERİNİN YILDIZI PARLIYOR

İlkadım Belediye Başkanı Necattin Demirtaş, Kıran ve Derecik mahallerinin gelecekte önemli yerleşim merkezlerinden biri olacağını söyledi.
İlkadım Belediyesi’nin gezici iftar çadırı Kıran ve Derecik mahallerine kuruldu. İftar çadırlarını gezen Başkan Demirtaş, vatandaşlar tokalaşarak Ramazan ayının hayırlar getirmesini diledi.
Dün akşam Kıran ve Derecik mahallesi sakinleriyle birlikte iftar yapan Başkan Demirtaş, Bulvar üstü diye tabir edilen mahallerin gelecekte önemli yerleşim merkezleri olacağını ifade etti. Samsun şehir merkezindeki yoğunluğu kaldıramadığını ifade eden Demirtaş, Samsun’un en eski yerleşim merkezi olan İlkadım İlçesi’ndeki büyüme ve gelişme deniz ekseninden güneye doğru kaymaktadır. Kıran ve Derecik mahallerimiz bu manada gelişime ve büyümeye açık bir yerleşim merkezi olacaktır. ” dedi.
Samsun’un kent merkezinin önünü açacak çalışmalar yaptıklarını anlatan İlkadım Belediye Başkanı Necattin Demirtaş, ” Mevcut yapısı itibariyle İlkadım ilçemiz, şehir merkezindeki yoğunluğu kaldıramamaktadır. Bu yoğunluğu kuzeyden güneye kaydırarak yeni kentleşmenin önü açacağız. Belediye olarak bulvar üstü diye tabir edilen mahallerimizde çalışmalarımız var. Jeolojik zemin etüd çalışmalarımızı yaptık. Zemin etüd çalışmalarının neticesini aldıktan sonra bu mahallerimizde imar çalışmalarımızı yapacağız.” diye konuştu.
İftar sonrası çocukları kendileri için hazırlanan programda illüzyonistin gösterileriyle gönüllerince vakit geçirdi.

Share
#

SENDE YORUM YAZ

Güvenlik Kodu * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

.