real incest porn yesilcam erotik filmleri erotik film izle

logo

reklam
29 Ocak 2014

Mahalleler Kan Bağışlıyor Projesi…

necattin-demirtas-kimdirİlkadım Belediyesi, Türk Kızılayı ve merkez mahalle muhtarları ile ortaklaşa yürütülecek olan ‘Mahalleler Kan Bağışlıyor’ projesi taraflar arasında yapılan imza protokolü ile ilkadım’da hayata geçti.

İlçede toplumsal bir sorumluluk bilinci yaratmayı hedeflemek gayesi ile İlkadım Belediyesi, Türk Kızılayı ve  merkez mahalle muhtarları ile birlikte vatandaşlarda kan bağışı bilincinin oluşturulması amacıyla başlatılan “Mahalleler Kan Bağışlıyor” isimli projenin imza protokolü yapıldı.

PROJE KATILIMCILARA SUNUM EŞLİĞİNDE TANITILDI.

İlkadım Belediyesi Gazi Hizmet Binası’nda yapılan  imza töreni önce  slayt eşliğinde Kızılay Orta Karadeniz Bölge Kan Merkezi Müdürü Dr. Muhsin Yıldırım,projenin amacı ve hedefi hakkında sunum yaptı. Yıldırım, “Istiklal ve Çiftlik caddelerinde 2 tane sabit kan alma merkezimizin yanı sıra  5 tane seyyar kan bağış otobüsümüze kan veren duyarlı vatandaşlarımıza İlkadım Belediyesi’nin yaptırdığı projemizin tanıtan kupa bardak hediye ediyoruz “dedi

SOSYAL SORUMLULUK HAREKETİNİ DESTEKCİSİ OLACAĞIZ

İlkadım Belediye Başkanı Necattin Demirtaş, kan meselesine toplum olarak başa geldiği zaman çare olarak  arandığını belirterek,”Ben de zamanında kan yüzünden büyük sıkıntılar çeken birisiyim. Hastamızın ihtiyacı olan 10 ünite kanı getirdiğimiz 500 kişiden çeşitli sağlık sorunları yüzünden tedarik edemedik. Böyle hayat meselesi olan durumlarda Kızılayımız’ın büyük desteğini yakında alan biriyim. Biz bu projeye Sosyal sorumluluk adına gerekli desteği vereceğiz. Açığı inşallah kapatırız ve insanlar kan problemiyle karşı karşıya kalmaz “dedi.

DUYARLI VATANDAŞLARI SESLENDİ.

Projenin Türkiye’de bir ilk olduğunu söyleyen Türk Kızılayı Samsun Şube Başkanı Mustafa Keskin, “İnsan hayatına yönelik bundan daha önemli bir proje yoktur. Bu, çok hayırlı bir proje. Bizim millet olarak hep başkasından bekliyoruz. Biz artık başkasından beklemeyeceğiz ve kendimiz yapacağız. Bize destek olan herkese teşekkür ediyorum” dedi.İlkadım Merkez Mahalle Muhtarları Derneği Başkanı Mustafa Öztürk, kan bağışı konusunda her vatandaşın duyarı olması gerektiğini vurguladı

Konuşmaların ardından İlkadım Belediye Başkanı Necattin Demirtaş, Türk Kızılayı Samsun Şube Başkanı Mustafa Keskin ve İlkadım Merkez Mahalle Muhtarları Derneği Başkanı Mustafa Öztürk tarafından imzalanan protokol ile program son buldu.

Share
#

SENDE YORUM YAZ

Güvenlik Kodu * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

.