step mom and son porn videos

logo

reklam
03 Aralık 2013

Maçları İzledi…

DSCN1015 (1)AK Parti Canik Belediye Başkan Aday Adayı Tülay Kavraz gençlerin spor yapmalarına olanak tanıyacak her türlü adımı atacaklarını ifade etti.

MAÇLARI İZLEDİ

AK Parti Canik Belediye Başkan Aday Adayı Tülay Kavraz ara vermeden devam ettirdiği seçim çalışmalarını tüm hızıyla sürdürüyor. Dün ilk olarak Çarşamba Bedensel Engelliler ve Samsun Kuzey Yıldızı takımlarının maçını izleyen Kavraz ardından Hasan Doğan Spor Kompleksinde yapılan Canik Belediyespor ile Ceyhan Belediyespor maçlarını izledi. Canik Belediyesporun üstünlüğüyle sonuçlanan maçı protokolden heyecanla takip eden Kavraz maç sonrası galip gelen oyuncular ve kulüp Başkanı Ercan Bayrak’ı tebrik etti.

‘SPORCUYA DESTEK VERECEĞİZ’

Kavraz spora ve sporcuya gereken önemi vereceklerini belirterek, “Gelişmiş batılı ülkeler düzeyine ulaşabilmesi için genç kuşağın bedenen, ruhen, zihnen, fikren, ahlâken ve ilmen iyi yetiştirilmesi gerektiğine inanıyoruz. Bu anlamda gençlerimizi spora teşvik ederek onların bedenen ve ruhen zinde kalarak sosyal yaşamlarında başarılı olmalarını sağlayacağız. İlçemiz de yaşayan genç nüfusumuzu sporun her branşına teşvik ederek ilçemizi sporda da marka kent yapmayı hedefliyoruz” diye konuştu.

Share
#

SENDE YORUM YAZ

Güvenlik Kodu * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

.