real incest porn yesilcam erotik filmleri erotik film izle

logo

reklam
07 Aralık 2013

Lovelet’i İzlemeye Devam Edin…

canik haber (1) (2)Canik Belediye Başkanı Osman Genç, Canik’te şehrin yaşam konforunu artırıcı, şehre sosyal zenginlik katan çalışmalar yaptıklarını belirterek, “Bölgenin en büyük yaşam merkezlerinin ilçemizde olması tesadüf değildir” dedi.

Karadeniz Bölgesi’nin en büyük outleti Lovelet Outlet Alışveriş Merkezi’nin başlattığı ‘Şans Küresi ile Anında Araba Kazan’ kampanyasında otomobil kazanan talihliler Çetin Saltık ve Muzaffer Ak düzenlenen törenle anahtarlarını teslim aldı. Törene katılan Canik Belediye Başkanı Osman Genç, kampanyaya katılan ve otomobil kazanan iki talihliye anahtarlarını verdi.

TESADÜF DEĞİL

Otomobil kazanan talihlileri tebrik eden Başkan Genç, Lovelet’in Samsun için bir zenginlik olduğuna işaret ederek, yaptıkları hizmetlerle Samsun’da sosyal yaşam konforunu daha da artırdıklarını söyledi. Genç, “Canik’te şehrin yaşam konforunu artırıcı, şehre sosyal zenginlik katan çalışmalar yaptık. Bölgenin en büyük yaşam merkezlerinin ilçemizde olması tesadüf değildir. Karadeniz’in en büyük outleti Lovelet 17 günde iki otomobil verdi. Lovelet’e yakışan da buydu. Otomobil kazanan talihlerimize aileleriyle birlikte kazasız, belasız bir yaşam diliyorum ” dedi.

canik haber (6)YATIRIMCILARA TEŞEKKÜR

Eğitimden kültüre, sağlıktan ticari ve yaşam merkezlerine kadar bir çok alanda yapılan yatırımlarla Canik’i bir çekim merkezi haline getirdiklerini belirten Genç, “İlçemizi tercih eden tüm yatırımcılarımıza teşekkür ediyorum. Bunlardan biri de Lovelet Outlet AVM. Yapılan her bir yatırım şehrimiz için bir değerdir. Biz yatırımların önünü açmaya devam edeceğiz” diye konuştu.

LOVELET’İ İZLEMEYE DEVAM EDİN

Gerçekleştirdikleri sürpriz kampanyalarla bölge halkını şaşırtmaya ve mutlu etmeye devam edeceklerine de değinen Genel Müdür Hale Acıtaş Düzdemir de, “Müşterilerimize hep ilkleri yaşatıyoruz. Bu sefer de Karadeniz Bölgesi’nde yine ilki daha gerçekleştiriyoruz. Araba kampanyasının akabinde diğer sürpriz kampanyalarımız başlayacak. Herkesi, Lovelet’i izlemeye davet ediyoruz” ifadelerini kullandı.

Share
#

SENDE YORUM YAZ

Güvenlik Kodu * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

.