real incest porn yesilcam erotik filmleri erotik film izle

logo

reklam
07 Haziran 2013

Listeler neden saklanıyor?

tarıkSAMSUNSPOR”da SEÇİM OYUNLARI

Samsunspor Kulübü tüzük değişikliğini bahane ederek, Başkan Adayı Tarık Menteşoğlu”na delege listelerini vermedi. Tarık Menteşoğlu’nun avukatları aracılığıyla Savcılığa suç duyurusunda bulunacağı açıklandı.

LİSTELER NEDEN VERİLMEDİ?

Samsunspor’un 13 Haziran tarihinde yapılacak Olağanüstü Kongresi öncesi gerilimli anlar yaşanmaya başladı. Dernekler Kanununa göre delege listelerini kulüpten isteme yetkisine sahip olan Samsunspor Kulübü Başkan Adayı Tarık Menteşoğlu’na tüzük değişikliği bahane gösterilerek listeler verilmedi.

Samsunspor’daki vurgunun 100 Milyon Dolar olduğunu iddia eden Tarık Menteşoğlu konu ile ilgili yaptığı açıklama da , “Birileri benim Başkanlığımdan çok korkmuş olmalılar ki Dernekler Kanununa göre en doğal hakkımız olan delege listeleri tüzük kararı denilerek saklanıyor. Bunların ileri demokrasi anlayışı bu işte. Kendi menfaatleri işin içine girince şeytan bile bunları çaresizce izler. Fakat korkunun ecele faydası yok. Samsunspor üzerinden oynanan oyunları bozmaya devam edeceğiz. Bu şehir kimsenin istediği gibi at koşturduğu bir şehir değildir. Bunu herkes görecek” dedi.

SAMSUNSPOR SAMSUN”lularındır

Menteşoğlu, ” Biz ne diyoruz. Samsunspor Samsun halkınındır diyoruz. Samsunspor siyasetçilerin elinde kukla olmuş diyoruz. Biz bildiklerimizi açıklamaya devam edeceğiz. Bu kulübü hortumlayan, ikinci lige düşüren sonra da yardım kampanyalarında şirinlik edenler sizin maskelerinizi düşürmeye devam ediyoruz ve edeceğiz. Daha düne kadar Samsunspor’un yüzüne bakmayanlar birilerinin dayatmasıyla bugün Samsunspor sevdalısı oldular. Bunun adı sevda değil, ikiyüzlülüktür, riyakarlıktır, korkudur. Bunun adı kendi siyasi geleceğin için Samsunspor’u kullanmaktır. Bizim allahtan başka kimseden korkumuz yok. Biz güçlünün değil haklının üstün olduğu bir yönetim istiyoruz. Biz kurumsallaşmış, kimseye el açmayan, kendi gelirleriyle ayakta duran eski şanlı günlerine geri dönen bir Samsunspor istiyoruz. Bir zamanlar Süper Lig de 4 büyüklerin korkulu rüyası olarak gösterilen Samsunspor’un aslına dönmesini istiyoruz. Bunu da başaracağız.

Ben bu yola çıkarken içinde Samsun ve Samsunspor olan taraftara ve kulübün sağduyulu delegelerine güvenerek çıktım. Şu anda şahsıma gösterilen ilgi ve destekten dolayı tüm hemşehrilerime teşekkür ediyorum. Eğer Allah bize bu görevi nasip ederse kulübü onlarla beraber yöneteceğiz. Bizim yönetimimiz de herkesin fikri ve önerisi dikkate alınacak. Görüşlere saygılı olunacak. Tüm taraftarlarımızla iç içe olarak takımı sportif anlamda zirveye taşıyacağız.” ifadelerini kullandı.

Share
#

SENDE YORUM YAZ

Güvenlik Kodu * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

#

Listeler neden saklanıyor?” için 1 yorum

 1. Mustafa saglam dedi ki:

  Sevgili tarik abi
  Umarim hersey dedin gibi guzel olur
  Samsunsporumuzu ancak ve ancak senin gibi dusunen insanlar kurtarabilir
  Abicim cenab i hak insallah bu gorevi sana layik gorurde tum turkiyeye ornek olur
  Gazan simdiden mubarek olsun Allah utandirmasin
  Gonlumuz kalbimiz seninle ve seningibi samsunspor sevdalilarinda

.