real incest porn yesilcam erotik filmleri erotik film izle

logo

reklam
04 Kasım 2013

Lider Ülke Türkiye İçin Çalışıyoruz…

vezirköprü1Ülkü Ocakları Vezirköprü İlçe Başkanlığı’nın yeniden faaliyete geçmesi münasebetiyle düzenlenen “Diriliş” adlı gecede Sanatçı Ali Kınık sahne aldı.

Vezirköprü Atatürk İş Merkezi’nden düzenlenen ve Vezirköprülü vatandaşların yoğun ilgisi sebebiyle izdihamın yaşandığı geceye; Ülkü Ocakları Samsun İl Başkanı Mehmet Batuhan Örs, Ülkü Ocakları Kavak İlçe Başkanı Gökhan Atıcı, Ladik İlçe Başkanı Niyazi Kahvecioğlu, Tekkeköy İlçe Başkanı Gökhan Öztürk, İlkadım İlçe Başkanı Erhan Üstün, Vezirköprü İlçe Başkanı Alparslan Karaca ve çok sayıda davetli katıldı.

Lider Ülke Türkiye İçin Çalışıyoruz

Gecenin açılış konuşmasını yapan Ülkü Ocakları Samsun İl Başkanı Mehmet  Batuhan Örs, “Bilge Liderimiz Sayın Dr.Devlet Bahçeli Bey’in çizdiği “Lider Ülke Türkiye” vizyonunu inşa edecek mimarların yetişmesine katkı sağlamak, bizlerin ana hedeflerinden birisidir. Bu nedenle, Vezirköprülü gençlerin önlerinde duran ve aşmaları gereken ilk engel üniversitelere giriş sınavlarıdır. Zira, mazilerinden aldığı kudret ile atiye yön verebilme iddiası taşıyan ülkücü gençler için başarılı bir tahsil hayatı olmazsa olmazlar arasındadır. Biz de Ülkü Ocakları olarak, Türk gençlerine eğitim hayatları esnasında her türlü desteği vermeye hazırız.” dedi.

Üniversite Sınavında Büyük Başarı

Eğitimi projelerinin odak noktası hâline getirdiklerini ifade eden Örs, “Ülkü Ocakları, hayatlarını Kur’an-ı Kerim’in yol göstericiliğinde şekillendiren, milletinin menfaatlerini kendi dünyevî çıkarlarının önünde kabul eden, çağı doğru okuyabilecek donanıma sahip ve topluma değer katan bir neslin yetişmesi için çalışmalarını sürdürüyor.  Öte yandan, öğrenci arkadaşlarımızın okullarındaki performanslarını ve sınava hazırlık süreçlerini de takip ediyoruz. Bu politikalarımızın neticesinde, Ülkü Ocakları’ndan başta Hukuk, Tıp, Mühendislik, Eğitim, Fen-Edebiyat ve İktisadi İdari Bilimler Fakülteleri olmak üzere, pek çok arkadaşımız üniversiteye yerleştiler. Bu başarıların artarak devam etmesi en büyük temennimizdir.” diye konuştu.

Vezirköprülüler Ali Kınık’la Coştu

Ülkü Ocakları Vezirköprü İlçe Başkanı Alparslan Karaca da, “Bugün açılışını yaptığımız İlçe Başkanlığımızın yeni hizmet binasının hayırlara vesile olmasını diliyor, emeği geçen herkese teşekkür ediyorum. Allah’ın izniyle, ülkücü mührünü Vezirköprü’ye vuracağız.” dedi.

Konuşmaların ardından sahneye çıkan özgün müziğin güçlü ismi Ali Kınık da, sevilen parçalarını Vezirköprülüler için söyledi. Sahneye alkışlar arasında çıkan Kınık’a, şarkılarında Vezirköprülüler de eşlik ettiler.

 

 

 

Share
#

SENDE YORUM YAZ

Güvenlik Kodu * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

.