real incest porn yesilcam erotik filmleri erotik film izle

logo

reklam
01 Mart 2014

LAF DEĞİL, HİZMET ÜRETME ZAMANI

TTTAk Parti Atakum Belediye Başkan Adayı İnşaat Mühendisi İshak Taşçı, yoğun bir şekilde devam ettiği seçim kampanyasına cadde ve esnaf ziyaretleri yaparak devam etti. Samsun Büyükşehir Belediyesi Belediye Başkan Vekili ve Atakum Belediye Meclis Üyesi Adayı Turan Çakır’ın da katılımıyla gerçekleşen ziyaretler esnasında esnaf ve vatandaşla sohbet edildi.

ATAKUM’A HİZMET VE VİZYON GEREKİYOR

30 Mart Atakum’un yeniden hak ettiği hizmetlerle buluşma zamanı olduğunu ifade İshak Taşçı, “Zor diye bir şey yoktur. Ama zorlaştırmak vardır. Güzel ilçemizi potansiyeline yakışır bir gelişim trendinin içerisine sokmalıyız. Bunu yapmak için planlamalarla, projelerle, uygulanabilir hedeflerle hizmet üretmek durumundayız. Atakum gibi gelişime açık bir kenti sadece arsa yeterliliğinden dolayı artan konutlaşmayla bir yerlere getirdiğini söylemek gerçekten çok büyük bir yanılmadır. Bu doğal gelişimi kendine mal edenler eksik yönlerini bu şekilde kapatmaya çalışıyorlar. Bu güne kadar Atakum’a bir vizyon bir kimlik kazandıramayanların halkın karşısına bu tür kelime oyunları yaparak çıkmaları biraz manidar bir durumdur. Bu ilçenin ve bu ilçede yaşayan herkesin ihtiyaçları, beklentileri bellidir. Kimliği belli, vizyonu belli, hedefe emin adımlarla yürüyen bir kent dokusu için bütün çalışmalarımızı tamamladık” diye konuştu.

30 MART GELİŞİMİN BAŞLANGICI OLACAK

Büyükşehir Belediyesi Başkan Vekili ve Atakum Belediyesi Meclis Üyesi Adayı Turan Çakır, “Atakum gerekli adımların atılması halinde sadece bölgenin değil ülkemizin de bir markası haline gelmesi içten bile değildir. İlçenin gelişimi demek burada yaşayan halkımızın da yaşam standartlarının artması demektir. Adayımız İshak Taşçı bu anlamda bütün Atakum’u kapsayan bir vizyon ortaya koymuştur. Proje ve hizmet eksenli bir hedef belirlemiştir. Bu hedefe ulaşmak, kişileri değil ilçemizi bir yerlere getirmek anlamını taşımaktadır. Sosyal donatılarının artan, turizm başlığını konuşulmaktan öteye taşıyarak hayata geçiren, buna bağlı olarak istihdam oluşturan bir kent dokusu 30 Mart ile birlikte gerçekleşecektir. Hedef de, yöntem de, projeler de bellidir. Bize düşen bu hedefe birliktelik içerisinde yürümektir” diye konuştu.

Share
#

SENDE YORUM YAZ

Güvenlik Kodu * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

.