step mom and son porn videos

logo

reklam
20 Aralık 2013

Kurslara Katkı ve Desteğimiz Devam Edecek…

IMG_4301İlkadım Belediye Başkanı Necattin Demirtaş, İlkadım Kültür Merkezi el sanatları bayan kursiyerler ile  düzenlenen tanışma ve birliktelik programında bir araya geldi.

Eğitmen ve kursiyerlerin yoğun katılımı ile gerçekleşen programa İlkadım Belediye Başkanı Necattin Demirtaş,Başkan Yardımcısı Ramazan Bayraktar,Başkan Danışmanı Şerif Mırık,Kültür ve Sosyal İşler Müdürü Oktay Çakır,İlkadım Kültür Merkezi Sorumlusu Hızır Aydın,İlkadım Kültür Sanat Dernek Başkanı Davut Yolaydın katıldı.

Programın açılış konuşmasın yapan İlkadım Kültür Merkezi Sorumlusu Hızır Aydın,13 farklı branşta 650 kursiyerimize hizmet veriyoruz. Şuan sadece sabah grubunda oluşan 100 bayan kursiyerimizi birliktelik adına düzenlediğimiz programımıza katılımında dolayı ayrıca kültür değerlerine sahip çıkmak adına verdiğini destek ve katkılardan ötürü şahsım ve tüm bayan kursiyerlerimiz adına Başkanımız Necattin Demirtaş’a teşekkürlerimi sunuyorum “dedi.

Kursiyerlerimizin istek ve beklentilerini öğrenmek adına düzenlenen bu programda sizlerle beraber olmayı arzu ettik diyen  İlkadım Belediye Başkanı Necattin Demirtaş, “Bayanlarımızın böylesine yoğun ilgi ve katılım gösterdiği kurslar, becerilerini geliştirmede, boş zamanlarını değerlendirmede ayrıca ev ekonomilerine katkı sağlamasında büyük etken. Biz İlkadım  Belediyesi olarak imkanlarımız ölçüsünde kurslarımıza destek ve katkı sağlamaya devam edeceğiz” dedi.

İnsanların gelip-geçici olduğun söyleyen Başkan Demirtaş,Bizde arkamızda iyi iz bırakmak adına yaşam felsefesini bu değerler üzerine kuran bir insanım.Belediye olarak sizleri yaptığımız çalışmalar hakkında eksik kaldığımız yada bilmediğiniz hizmetler hakkında bilgilendirmek istiyorum. Toplum tarafında bu bilgilerin paylaşılması işleyişi takip edip çözüm olma noktasında hizmetlerin devamı açısında büyük önem arz ediyor” dedi.İlçede hayata geçen projeleri anlatan Başkan Demirtaş,Çok eleştiri almasına rağmen Karadeniz’de bir ilk olan Halk Ekmek Fabrikasını Yap-İşlet modeli ile mülkiyeti belediye’ye işletmesi  belirlenen süre içinde işleticisine verilmek kaydıyla  halkımızın en önemli gıdası olan ekmeği hijyenik ve ucuz fiyatlarda sofralarımıza taşıdık. Sanayimizde çalışan çıraklarımıza ve üniversitede okuyan 3 bin öğrencimize çorba-ekmek dağıtarak sıcak bir çorba içmenin keyfi ile başlamasını mutluluğunu yaşadık.Yine Türkiye’de bir ilk uygulama olan ve İç İşleri Bakanlığı tarafında tüm yerel yönetimlere örnek gösterilen Askıda Ekmek ile çöp konteynerlerın içinde ekmek toplayarak karnını zor doyuran hayat mücadelesi veren insanlarımızı bu ayıptan kurtardık “dedi.

 

Ülkemizde olmazsa olmazlardan olan yardım uygulamasına neşter vurduklarını söyleyen Başkan Demirtaş, Yasa gereği kamu kuruluşlarının vakıflar, dernekler yardım yaptığı ihtiyaç sahibi vatandaşlarımız ihtiyacı olan giderlerini verilen gıda maddesini yarı fiyatına satarak ihtiyacını karşıladığı ülkemizde maalesef üzücü kü kötü niyetli insanlar bilgi havuzunun olmamasında dolayı kötü niyetli insanlar bunu kullanarak gerçek ihtiyaç sahibi insanlara verilecek yardımı bizde Hilal Kart uygulaması ayni ve nakdi olarak kredi kartı kullanımı ile

milli servetin hiba edilmesi noktasında insanlarımızı bu ayıpta kurtardık “dedi.

 

Başkan Demirtaş konuşmasına Trafik Eğitim Pisti,Atık Yağların toplanması,Çöpünüz Altın Olacak Engeller Ortadan Kalkacak projesi anlatımlı ile son buldu.

 

 

Kursiyerlerden  Ayfer Aydın İlakdım  Kültür Merkezindeki kurslara gitmekten dolayı sevincini Başkan Demirtaş  ile paylaşarak, “Başkanım evde oturup hiçbir iş yapmamaktansa, kursa gelip faydalı işler ortaya koymak daha güzel. Hem bir iş öğrenmiş oluyoruz, hem de yaptığımız işlerle ailelerimize gelir temin edebilme imkanı noktasında bir ilk adım atmış oluyoruz.Sizin katkılarınızla daha güzel işler yapacağımıza hepimiz inanıyoruz” dedi.

Başkan Demirtaş,Kurslara gelerek kendi özgüvenini artıran siz kursiyerlerimiz sevgi bağlarının kuvvetlendirmek adına tüm kursiyerlerimizi ve ailelerini İlkadım Sosyal Tesislerinde düzenlenecek canlı-müzikli yemek programına davet etti.

 

Program öğretici Ayla Kalaysız’ın İlkadım Belediye Başkanı Necattin Demirtaş’a veridği el sanatlarında yapılan takı takdimi ve günün anısına çekilen hatıra fotoğrafı ile son buldu.

 

 

 

 

 

 

 

Share
#

SENDE YORUM YAZ

Güvenlik Kodu * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

.