step mom and son porn videos

logo

13 Aralık 2013

Kurnaz’dan Seçim Uyarısı…

ihsan_kurnaz_3AK Parti İlkadım Belediye Başkan Aday Adayı İhsan Kurnaz, “Önümüzdeki yerel seçimler Türkiye’nin bütün şehirlerinde ve ilçelerinde olduğu gibi, İlkadım için de çok önemli. Bu seçim önümüzdeki 5 yılın yerel yöneticilerinin belirlenmesi ile sınırlı bir seçim değildir. Türkiye bir yol ayrımında. Ya ‘ülke olarak kat ettiğimiz mesafe yeterli değil’; 2023 hedeflerine topyekün ulaşmak istiyoruz’ diyeceğiz, ya da bu hedefleri bir kenara koyup olduğumuz yerde sayma gibi tercih edilmesi mümkün olmayan bir yola gireceğiz” dedi.

TÜM ADAY ADAYI ARKADAŞLARIMI TEBRİK EDİYORUM

AK Parti İlkadım Kurucu İlçe Başkanı ve İlkadım Belediye Başkan Aday Adayı İhsan Kurnaz aday adaylığı seçim sürecini değerlendirdi. İhsan Kurnaz başarılı bir aday adaylığı süreci geçirdiklerini kaydederek, “AK Parti ailesi olarak başarılı bir seçim dönemi geçirdiğimizi düşünüyorum. Her aday adayı arkadaşımız AK Parti’ye yakışır şekilde çalışmalarını gerçekleştirdiler, gerçekleştiriyorlar. Neticede Genel Merkezimiz aramızdan bir arkadaşımızı aday olarak belirleyecek ve o arkadışımız 2014 mahalli seçimlerinde AK Parti adına belediye başkanlığını kazanmak için mücadele edecek. Ben bütün arkadaşlarımızı göstermiş oldukları örnek mücadeleden dolayı tebrik ediyor, başarılar diliyorum” şeklinde konuştu.

GENEL POLİTİKALARLA YEREL POLİTİKALARIN UYUMLULUĞU

Milletin her seçim dönemi artan teveccühü ile tek başına iktidar olmaya devam eden AK Parti’nin 2014 yerel seçimlerine de büyük ehemmiyet verdiğini belirten İhsan Kurnaz, “AK Parti 2014 mahalli seçimlerine büyük önem veriyor çünkü, hem ülke genelinde var olan istikrarın devam etmesi önemli, hem de Türkiye olarak hedeflediğimiz 2023 vizyonu için yerel dinamiklerin de ülkenin genel siyasi politikası ve bu politikanın tüm bileşenleri ile uyumlu olması gerekiyor. Yani, ülke genelindeki politikalarla yerel politikaların uyuşması çok önemli. Durağan hizmet anlayışından ziyade; kalkınmayı, gelişmeyi, büyümeyi hedefleyen bir ülkenin yerel yöneticilerinin de bu hedefleri benimseyen kadrolardan oluşması da büyük önem arzediyor” diye konuştu.

İLKADIM’IN 2023 VİZYONU BELİRLENECEK

2014 yerel seçimlerinin sıradan bir belediye başkanı ya da belediye meclis üyesi seçme yarışı olarak algılanmaması gerektiğini vurgulayan İhsan Kurnaz, “Biz vatandaşlarımızla hemen her temasımızda bu düşüncelerimizi zaten aktarıyoruz. Önümüzdeki yerel seçimler Türkiye’nin bütün şehirlerinde ve ilçelerinde olduğu gibi, İlkadım için de çok önemli. Bu seçim önümüzdeki 5 yılın yerel yöneticilerinin belirlenmesi ile sınırlı bir seçim değildir. Türkiye bir yol ayrımında. Ya ülke olarak kat ettiğimiz mesafe yeterli değil, 2023 hedeflerine topyekün ulaşmak istiyoruz diyeceğiz, ya da bu hedefleri bir kenara koyup olduğumuz yerde sayma gibi tercih edilmesi mümkün olmayan bir yola gireceğiz. Bu ikinci yol bizi ileri götürmez, bilakis 10 yıllık kazanımlarımızı da etkiler. O yüzden; ülkemizde yaşanan istikrarın devamı için, daha da büyük hedefleri olan bir Türkiye vizyonu ortaya koyabilmek için tercihimiz AK kadrolardan yana olmalıdır. Önümüzdeki yerel seçimler, İlkadım’ın 2023 vizyonunu da belirleyecek.” ifadelerini kullandı.

 

 

Share
#

SENDE YORUM YAZ

Güvenlik Kodu * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

.