step mom and son porn videos

logo

reklam
30 Aralık 2013

Kurdeleyi Birlikte Kestiler…

IMG_5628Ekmek ve Unlu Mamulleri ile İlkadım halkına hizmet veren Şenol Usta Unlu Mamulleri İlkadım Belediye Başkanı Necattin Demirtaş,MHP Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Dr.Ferhat Günaydın,MHP Atakum Belediye Başkan Adayı Necdet Çamaş’ın  birlikte kestiği kurdele kesimi  ile Hançerli Mahallesi’nde hizmete girdi.

Hancerli Mahallesi Necati Efendi Sokak’ta açılışı yapılan Şenol Usta Unlu mamulleri İlkadım’da hizmete girdi.Açılışa İlkadım Belediye Başkanı Necattin Demirtaş,MHP Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Dr.Ferhat Günaydın,MHP Atakum Belediye Başkan Adayı Necdet Çamaş,belediye meclis üyeleri ve çok sayıda vatandaş katıldı. Vatandaşların yoğun ilgi gösterdiği açılışta ,işletme sahibi unlu mamullerinde oluşan ürünleri misafirlere ikram etti.

-TİCARETİN KALBİ İLKADIM’DA ATIYOR 

AçıLış öncesi konuşan İlkadım Belediye Başkanı Necattin Demirtaş, İlkadım şehrimizin önde gelen ticaret merkezlerinden biridir.Ticaretin kalbi İlkadım’da atıyor.Nüfus ve iş yoğunluğu ile birlikte bu tür iş kollarına olan ihtiyaç her daim artmaktadır. Gıda ve unlu mamuller sektöründe böylesine güzel kuruluşlara her zaman ihtiyaç duyulmaktadır. İşletme sahibi kardeşlerimizin bu güzel iş yerini İlçemize kazandırdıkları için teşekkür ediyor işlerinde başarılar,İlkadım halkı için de hayırlı olmasını temenni ediyorum” dedi.

Yaşadığımız şehri yakından tanıyan birisiyim diyen . MHP Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Dr.Ferhat Günaydın, İlkadım bir ticaret  kenti olma yolunda hızlı adımlarla ilerliyor. Hançerli Mahallesi çok gelişmiş, dükkan ve iş yerleri fazlalaşmış. Yıllar önce buraları iyi durumda değildi. Belediye başkanınız iyi çalışmış. Bu cadde de açılacak iş yerimizin hayırlara vesile olmasını ve bol helal kazançlar kazanmasını yüce Allah’tan niyaz ederim” dedi.

Açılış konuşmalarının akabinde İlkadım Belediye Başkanı Necattin Demirtaş,MHP Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Dr.Ferhat Günaydın,MHP Atakum Belediye Başkan Adayı Necdet Çamaş, Şenoğlu Unlu Mamullerinin açılışını yaptı.

İş yeri sahipleri İshak Şenol Okumuşoğlu ve Şükran Akdemir, İlkadım’da nezih bir mekan açtık. İş yerimizde günlük ekmek çeşitlerimizin yanı sıra, kuru pasta çeşitlerimizde günlük olarak yapılacak. Açılışımıza katılarak bizleri onurlandıran İlkadım Belediye Başkanı Necattin Demirtaş’a Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Ferhat Günaydın’a ve Atakum Belediye Başkanı Necdet Çamaş’a davetimize katılan eşimize ve dostumuza teşekkür ediyoruz “dedi.

Share
#

SENDE YORUM YAZ

Güvenlik Kodu * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

.