real incest porn yesilcam erotik filmleri erotik film izle

logo

reklam
06 Ocak 2014

Kurdeleyi Başkan Demirtaş Kesti…

IMG_6377Türkiye genelinde 39 şubesi ile Samsun’da 2 şubesi ile Samsun halkına hizmet veren İşletmesini Yusuf Cilmeli’nin yaptığı Pi Tavuk Dünyasının 1.Yıl dönüm kutlamasını açılış kurdelesini İlkadım Belediye Başkanı Necattin Demirtaş kesti.

Gaziler Durağı yanında Samsun halkına 1 yıla aşkın süre tavuk ürünlerine değişik lezzet katarak müşterilerine hizmet veren Pi Tavuk Dünyasının 1.yıl kutlama açılışı görsel showlara’da  sahne oldu. Palyaçoların gösterileri ve çalan Karadeniz oyun havası ile renklenen açılışa vatandaşlar büyük ilgi gösterdi.Yoğun katılımın olduğu açılış programında konuşan İlkadım Belediye Başkanı Necattin Demirtaş, “İlkadım ilçemiz birçok alanda önemli yatırımlara ve kazanımlara sahip bir ticaret merkezimizdir.Ben vesile ile halkımıza yakışır hizmetleri sunan iş yerinin halkımıza hayırlı olmasını bereketli kazançlar getirmesini cenabı Allah’tan niyaz ediyorum “dedi.

Açılış konuşmasını ardından Başkan Demirtaş ve İşyeri Sahibi Yusuf Cilmeli birlikte kestiği kurdele kesimi sonrası katılımcıların lezzetli tavuk ızgara çeşitleri misafirlere ikram edildi.

Share
#

SENDE YORUM YAZ

Güvenlik Kodu * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

.