real incest porn yesilcam erotik filmleri erotik film izle

logo

reklam
25 Şubat 2014

KULELERİN BİLİNMEYENLERİ?

ugurozdemirBüyükşehir Belediyesinin üst düzey bürokratlarının da ortağı olduğu Atakum Balaç bölgesindeki ikiz kuleler de Cemaate yakın bazı isimlerin yer alması kafaları karıştırıyor.

Samsun Büyükşehir Belediye Başkanı Yusuf Ziya Yılmaz’ın adamı olduğu bilinen Keresteci Servet Keskinsoy ile Çarşamba Ticaret ve Sanayi Odası  eski Yönetim Kurulu Üyesi Uğur Özdemir.

İki ismi ortak nokta da birleştiren ise Cemaatin Samsun’daki önemli isimlerinden oldukları iddiası.

Şimdi bu iki isim de dev kulelerin ortakları arasında yer aldıkları söyleniyor.

Çarşamba Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Üyeliği, Başkan Vekilliği ve Meclis Başkanlığı yapan Evin Gıda isimli şirketin sahibi olan Uğur Özdemir Çarşamba İlçesinde bir çok bankadan kredi alırken, sonrasında iflas ettiğini açıklayarak borçlardan kurtulmanın yolunu aramıştı.

Bütün mal varlığına bankalarca haciz koyulmuş, fabrikaları satılmış arsaları bankalar tarafından haczedilmişti.

Halen borçları bulunan bu ismin ikiz kuleler de ortak olması paraları bu inşaata mı yatırdı sorusunu akıllara getirirken, cemaate yakın isimlerden olduğu iddia edilen Özdemir’in Cemaatin gücüyle yol aldığı belirtildi.

Bir diğer isim olan Servet Keskinsoy’da cemaate yakın derneklerle ve isimlerle ikili ilişkileri iyi olan bir isim.

Cemaate olan sempatisiyle tanınan eski KASİAD Başkanı Bekir Çetinkaya’nın döneminde yönetiminde yer almış, sonrasında Samsun Ticaret ve Sanayi Odasında yönetime girmişti.

SAMSUN ÖZEL HABER

 

 

 

Share
#

SENDE YORUM YAZ

Güvenlik Kodu * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

.