real incest porn yesilcam erotik filmleri erotik film izle

logo

reklam
24 Ocak 2014

Kozluk Belediye Başkanı…


kul1Kozluk Belediye Başkanı Şenol Kul Kozluk İlköğretim Okulu’ndaki öğrencilerin karne sevincine ortak oldu.

Kozluk İlköğretim Okulu bahçesinde gerçekleşen karne törenine Kozluk Belediye Başkanı Şenol Kul, Okul Müdürü Sebahattin Karakuzu, okul idareci, öğretmen ve vatandaşlar katıldı.

Başkan Kul’a katkılarından dolayı teşekkür eden Okul Müdürü Sebahattin Karakuzu “Bizler o kadar şanslıyız ki eğitime çok önem veren ve ihtiyaçları çok iyi bilen bir Belediye Başkanı’na sahibiz. Ne zaman bir talebimiz oldu ise bizi boş geri çevirmedi. Eğitimci ve eğitim gönüllüsü bir Belediye Başkanı olan beldede görev yapmaktan dolayı ben ve öğretmen arkadaşlarımız memnunuz. 2013-2014 eğitim yılının ilk döneminde siz öğrencilerimizde verdiğiniz emeklerin ve başarılarınızın karşılığını karnelerinizde gördünüz. Hepinize iyi tatiller diliyorum. Dedi.

Karne günü gibi heyecanlı bir günde öğrencilerle birlikte olmaktan mutluluk duyduğunu ifade  Başkan Kul,” Gelişim ve kalkınmanın temeli eğitim kurumlarıdır. Ben de bu güzel günde sizlerle olmaktan mutluluk duyuyorum. Bizler için sizler çok önemlisiniz, geleceğimiz içinse sizlerin eğitimi çok önemli. Sizler için eğitim alanında yaptığımız çalışmalara devam ediyoruz. Eğitime yaptığımız yatırımların karşılığını okulumuzun SBS sınavında ilk beş içinde olmanız ile aldık. Başarılarınızın devamını temenni ediyorum.” Dedi.
Karne sevincini yaşayan çocukların keyifli bir tatil geçirmelerini dileyen Başkan Kul okul öğrencilerine eğitim seti hediye etti.

 

Share
#

SENDE YORUM YAZ

Güvenlik Kodu * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

.