real incest porn yesilcam erotik filmleri erotik film izle

logo

reklam
11 Ocak 2014

Köylü Vatandaşların Sorunlarını Dinledi…

IMG_8456MHP Atakum Belediye Başkan Adayı Necdet Çamaş, köylü vatandaşların sorunlarını dinledi. Çamaş; ” Ben içinizden biriyim” dedi.

KÖYLERDE HİZMET YOK
Atakum Bölgesi’ndeki çalışmalarına devam eden MHP Atakum Belediye Başkan Adayı Necdet Çamaş dur durak bilmiyor. Gündüz merkeze, akşam ise köy ziyaretlerine ağırlık veren Çamaş, köylü vatandaşların sorunlarını dinledi. Çamaş;”Köylerimize hizmet gitmiyor” dedi.

BU ANLAYIŞ DEĞİŞECEK
Atakum’daki köylerin hizmetlerden yoksun bırakıldığını, göreve geldiklerinde bu anlayışın değişeceğini belirten Çamaş, ”Ben köylü çocuğuyum. Bu insanların halinden en iyi ben anlarım. Bizim belediyeciliğimizde bu anlayış değişecek, yeni anlayış gelecek” diye konuştu.

ORGANİK PAZAR GELECEK
Atakum’a bağlı köylerden, ürünlerini satmak için pazar yerlerine gelen ve özellikle kadınlardan oluşan vatandaşlar için organik pazarlar kurulacağını belirten Çamaş ” Bu pazarlarda köylümüz ürünlerini satacak, hem de Atakumlu taze ve sağlıklı gıdaya rahat ulaşacak” şeklinde konuştu.

BU İŞE SOYUNMAYACAKSIN?
Yeni açılacak modern pazar yerlerinde vatandaşların tüm ihtiyaçlarını karşılayacak ve köylülerimizin şikayetlerini ortadan kaldırılacak hizmetlerinde getirileceğini belirten Çamaş;”Bu pazar yerlerinde, mescit, tuvalet ve mini çay ocakları olacak ” dedi

BİRLİKTE ÇÖZECEĞİZ
Atakum’daki sahil esnafını da ziyaret eden ve sahil bandındaki cafe ve restaurant sahipleriyle biraraya gelen Çamaş;”Buradaki yıkım kararı yanlış. Bu sorun karşılıklı diyaloglarla çözülebilirdi. Yanlışa sahip çıkmayacağımız gibi sorunu birlikte çözeceğiz.” şeklinde konuştu.

KOLLEKTİF ÇALIŞMA
Atakum sahilinin başlı başına bir sorun haline geldiğini ve
bunun çözümü için kollektif bir çalışma yapılması gerektiğini söyleyen Çamaş;”Atakum’da herkes sorunun bir parçası olma yerine çözümün parçası olursa başaramayacağımız hiç bir şey olamaz” dedi.

 

 

 

 

Share
#

SENDE YORUM YAZ

Güvenlik Kodu * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

.