real incest porn yesilcam erotik filmleri erotik film izle

logo

reklam
18 Şubat 2014

‘KÖYLERE DE HİZMET GÖTÜRECEĞİZ’

canik haber (5) (1)Canik Belediye Başkanı Osman Genç’e ilçe halkının desteği her geçen gün artıyor. Gebililer’in ve Akkuşlular’ın desteğini alan Genç, “30 Mart’ta Canik’te rekor kırarak Başbakanımızın gücüne güç katacağız” dedi.

Gebilililer Kültür, Yardımlaşma ve Dayanışma Derneği Başkanı Erkan Ünal ile dernek yöneticileri Canik Belediye Başkanı Osman Genç’i makamında ziyaret etti. Gebililer olarak Canik’i 50 yıl ileriye götüren Başkan Osman Genç’i desteklediklerini belirten Dernek Başkanı Erkan Ünal, “Başkanımız Canik’i adeta yatırıma boğdu. Şimdi köyler de belediyeye bağlandı. İnanıyoruz ki Başkanımız hizmet aşkı ve tecrübesi ile aynı hizmetleri köylerimize de yapacaktır” dedi.

‘KÖYLERE DE HİZMET GÖTÜRECEĞİZ’

Köylerin de mahalle olmasıyla birlikte Canik’te daha büyük bir aile olduklarını ifade eden Başkan Osman Genç, “Artık hizmetlerimizi ilçemizin geneline yayacağız. Hiç bir köyümüzü ayrım yapmadan, ilçe merkezimizde ne yaptıysak, köylerimize de aynı hizmetleri ulaştıracağız. Özellikle okullarımızın, camilerimizin çevrelerini düzenleyeceğiz. Parke çalışmaları yapacağız. Köylerimizi belediyecilik hizmetlerinden en etkin şekilde yararlandıracağız” diye konuştu.

‘CANİK’TE HAYALLERİ GERÇEKLEŞTİRDİ’

Samsun Akkuş İlçesi Beldeleri ve Köyleri Yardımlaşma Derneği Başkanı Ömer Pehlivan ile dernek yöneticileri ise Başkan Osman Genç’i derneklerinde ağırlayarak destek verdi. Canik’te çok sayıda Akkuşlu yaşadığına dikkat çeken Dernek Başkanı Pehlivan, “Ne zaman bir sorunumuz olsa Başkanımız yakından ilgilendi. Bu bakımdan kendisine teşekkür ediyoruz. Canik’te Başkanımız tarafından yapılan hizmetleri 10 yıl önce hayal dahi edemezdik. Şimdi köylerin de mahalle olması nedeniyle Başkanımız tecrübesiyle ilçenin her yerine hizmet götürecektir” şeklinde konuştu.

’30 MART’TA REKOR KIRACAĞIZ’

Verdikleri destekten dolayı Pehlivan ve dernek yöneticilerine teşekkür eden Başkan Osman Genç de, “Göreve geldiğimiz ilk günden itibaren kapımız yok ve her fikre, herkese kapılarımız ardına kadar açık. Bizlere verdiğiniz bu destek bize güç veriyor. İnşallah 30 Mart’ta Canik’te rekor kırarak ülkemizi yeniden karanlığa sürüklemek isteyenlere karşı gereken cevabı verirken, Türkiye’yi 2023’e taşımayı hedefleyen Başbakanımızın gücüne güç katacağız” dedi.

 

Share
#

SENDE YORUM YAZ

Güvenlik Kodu * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

.