step mom and son porn videos

logo

reklam
30 Aralık 2013

Köyler Aktif Hale Gelecek…

k1Ak Parti Atakum Belediye Başkan Aday Adayı İnşaat Mühendisi İshak Taşçı, Atakum İlçesi’nin geleceğinin büyük oranda turizmde olduğunu ama turizm ile ilgili yapılacak hamlelerinde çok iyi planlanması gerektiğini söyledi.

KÖYLER AKTİF HALE GELECEK

Atakum’un doğal yaşamın hemen kıyısında yer alan bir yerleşim merkezi olduğunu ve bunun büyük bir avantaj olduğunu ifade eden İshak Taşçı, “İlçemiz her anlamda büyük bir potansiyele sahip bir coğrafyaya sahiptir. Karadeniz Bölgesi’nin en büyük iki özelliği olan deniz ve doğal yaşam, Atakum’da kendisini ciddi şekilde hissettirmektedir. Ancak bu iki önemli özellik maalesef yeterince değerlendirilmeyi geriye doğru gitmektedir. Şehre bu kadar yakın olmasına rağmen, kent stresinden, yoğunluğundan, gürültüsünden bu kadar uzak kalınabilecek ülkemizde çok fazla alan yoktur. Köylerimiz seçimlerle birlikte artık mahalle statüsüne geçtikleri için planlama ve yeni yapılanma çok daha önemli hale gelmektedir. Bu noktada doğal yaşamı bozmadan hayata geçirilecek projelerin içeriği hayati önem taşımaktadır. 55de55 Proje kapsamında köylerimiz için yapacağımız çalışmalar sayesinde aktif bir yaşamın da startı verilmiş olacaktır” diye konuştu.

DOĞA TURİZMİ BAŞLIYOR

Atakum İlçesi’nin geleceğinin büyük oranda turizmde olduğunu ama turizm ile ilgili yapılacak hamlelerinde çok iyi planlanması gerektiğini kaydeden Taşçı, “Bu güne kadar doğa ve doğal yaşam unsurlarının hiçbir şekilde değerlendirilmediği bir süreç yaşayan Atakum, gelecek adına hayati önem taşıyan bu alanda, çok büyük bir ciddiyetle çalışmalarını hayata geçirmek zorundadır. Bölgemizde, ülkemizde ve dünyanın birçok yerinde doğa turizmi adına çok güzel çalışmalar yapılmaktadır. Bu çalışmaların yapıldığı birçok yer herkes emin olsun Atakum kadar güzel de değildir. Doğanın ve bu özel coğrafyanın bize sunduğu avantajları başta Atakum Halkı ve ilgili bütün kesimlere sunmak bizim için zaruridir” şeklinde konuştu.

PROJE KENTİ ATAKUM

Atakum’u geleceğe taşımak ve turizm başta olmak üzere hayata geçirilecek projelerle bir cazibe merkezi haline getirmek için yol haritalarının hazır olduğunu belirten İshak Taşçı, “Yayla konaklama tesisleri, Seyir Tesisleri ve Motelleri, Köy konakları, Yörekent, Döner Kule Restaurant projelerimiz ve bu projelere bağlı olarak yapılacak organizasyonlar Atakum’a sadece ülkemizden değil, dünyanın birçok yerinden turist getirecektir. Bu tesislere gelen herkes, merkezde hayata geçecek olan Dev Akvaryumpark, Ada Cafe, Karadeniz Sahil Turu, Osmanlı Hamamları, Masal park, Kapalı çocuk oyun parkı ve diğer projelerimizle bir bütünü yaşama şansına sahip olacaktır. Bütün bunlara, Atakum’a yakışır şekilde planlanmış sahili de eklerseniz, ortaya her anlamda fark oluşturan bir kent örgüsüyle karşı karşıya kalırsınız. Hedefimiz, köy ve kenti birbirini tamamlar hale getirmektir.” diye konuştu.

 

 

 

Share
#

SENDE YORUM YAZ

Güvenlik Kodu * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

.