real incest porn yesilcam erotik filmleri erotik film izle

logo

reklam
01 Mart 2014

-KORONUN VERDİĞİ KONSER KATILIMCILARI MEST ETTİ.

IMG_9244 İlkadım Belediyesi yoğun ilgi toplayan  “Türk Tasavvuf Musikisi Konseri ve Sema Gösterisi”nin 2.sine başarıyla imza attı.

Yaşar Doğu Kapalı Spor Salonu’nda gerçekleştirilen konsere Samsun halkı büyük ilgi göstererek salonu doldurdu. Konser öncesi okunan Kuran-ı kerim ile start alan gece yerini konsere bıraktı. Yoğun ilgi ile izlenen konserde,Türk Tasavvuf Musikisi Korosu’nun seslendirdiği ilahilere Semazen gösterileri bol alkış topladı. Geceye, İlkadım Belediye Başkanı Necattin Demirtaş, İlkadım İlçe Müftüsü Yahya Polat, Başkan Yardımcısı Ramazan Bayraktar,Başkan Danışmanları Şerif Mırık,Ahmet Seven,STK yöneticileri ve temsilcilerinin yanı sıra çok sayıda davetli katıldı.

Programda ilk olarak tasavvuf konseri sahne aldı. Şef Erdal Şahin yönetiminde din görevlilerinden oluşan Tasavvuf Musikisi Korosu, ilahi ve kasidelerden oluşan eserleri seslendirdi. Koro ve solistler eşliğinde doyulmaz bir dinleti sunan koro katılımcıları mest etti. Muhteşem konserin ardından Mevlevi müziği eşliğinde Semazenlerin Sema gösterisi ise salondaki herkesi adeta büyüledi. Mevlana’nın barış kardeşlik ve hoşgörü felsefesinin bir kez daha gözler önüne serildiği gecede, ışık şöleni eşliğinde gerçekleştirilen Tasavvuf Konseri ve Semah gösterisine halkın ilgisi yoğun oldu.

“HUZURU BU GECEDE HAKİM KILDIK”

Gecede konuşma yapan İlkadım Belediye Başkanı Necattin Demirtaş, “Bu gece düzenlediğimiz etkinliği hepiniz hoş geldiniz. Huzurlu insan, başkasından kuşku duymayan ve geleceğe güvenle bakan insandır. Mutludur ve etrafındakilere bir şeyler vermenin güzelliğini anlar, bundan dolayı asla yorulmaz. Biz de bu anlayışı hakim kıldığımız bu gecede halkımıza bu huzuru yaşatalım istedik. Belediye olarak böyle muazzam bir koroya sahip olmak ayrıca mutluluk verici.Şefimize, böyle bir koroyu oluşturduğu için teşekkür ediyorum.

İlkadım Belediyesi olarak olarak sosyal, kültürel ve sportif etkinliklerimize ilçemizde ara vermeden devam edeceğiz.”dedi.

“POLAT’DAN DEMİRTAŞ’A TEŞEKKÜR

İlkadım İlçe Müftüsü Yahya Polat, “Özünde “örnek olma” prensibi bulunan Mevlevilik, aynı zamanda estetiği de içinde barındırıyor. Mevlevilik ve sema gösterileri bugün tüm dünyada büyük ilgi görüyor.Ben gecede ruhlarımızın bu dinletiyle feyizlendiren İlkadım Belediye Başkanımız Necattin Demirtaş’a ve emeği geçenlere teşekkür ediyorum.”dedi.

Gecede İlkadım İlçe Müftüsü Yahya Polat,Koro Şefi Erdal Şahin’e plaket ve çiçek takdim etti.Akabinde Hamdi Demirbaş da İlkadım Belediye Başkanı Necattin Demirtaş’a koroya sağladığı imkan ve desteklerinden ötürü hat sanatıyla icra edilmiş sema portresi hediye etti.

Share
#

SENDE YORUM YAZ

Güvenlik Kodu * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

.