real incest porn yesilcam erotik filmleri erotik film izle

logo

reklam
12 Ağustos 2013

Koordine Halinde Olunmalı

asASDDCanik’ten Atakum’a destek

Canik Belediyesi, sel nedeniyle yaralarını sarmaya çalışan Atakum ilçesine araç desteği verirken, selden zarar gören İl Jandarma Komutanlığı’nın da taleplerini karşıladı. Başkan Osman Genç, doğal afetlerin koordine halinde çözüme kavuşturulabileceğini söyledi.

Atakum’da meydana gelen selin yaraları sarılırken, Canik Belediyesi de ilçe belediyesine çalışmalar için araç ve ekipman takviyesinde bulundu. Canik Belediyesi tarafından Atakum’a gönderilen araç ve ekipman, dün ilçede çalışmalarına başladı. İlçede oluşan hasarların giderilmesi için çalışan Atakum Belediyesi’ne selin izlerinin giderilmesinde destek olan Canik Belediyesi ayrıca, selden zarar gören İl Jandarma Komutanlığı’nın da taleplerini karşıladı.

NEDENLERİ İYİ ARAŞTIRILMALI

Selin, Samsun’un kaderi olmaktan çıkarılması gerektiğini belirten Canik Belediye Başkanı Osman Genç, “Her yıl Samsun’da aynı kaderi yaşamak çok üzücü. Atakum’da yaşayan vatandaşlarımıza bir kez daha geçmiş olsun diyorum. Allah bir daha böyle üzücü hadiseler yaşatmasın. Ancak her yıl aynı tabloyu yaşıyorsak bunda mutlaka bir kusur var. Selin nedenleri iyi etüt edilmeli ve mutlaka buna göre önlem alınmalı. İlçe belediyeleri olarak bizim yetkimiz yok, ancak sorumluluğu olan kurumlar Samsun’u bu olumsuz durumdan kurtarmalı. Biz de neler yapılabilirlik konusunda fikirlerimiz, gözlemlerimiz ve tecrübemizle destek vermeye hazırız” dedi.

 KOORDİNE HALİNDE OLUNMALI

Şehirle ilgili sorunların çözümünün birlikte olabileceğine işaret eden Başkan Genç, “Sel anında nasıl birlik oluyorsak, nasıl ki yaraları birlikte sarıyorsak, şehrin sorunlarını da birlikte aşabiliriz. Bu şehirle alakalı mutlaka herkesin bir fikri vardır. Bir daha sel yaşanmaması için de, sorunun çözümü noktasında ilgili kurumların koordine halinde olması gerekmektedir. Mesela Canik Belediyesi olarak bizim, Atakum Belediyesi’nin tecrübeleri var. Bunlar göz önünde bulundurulmalı. Aynı şekilde bununla ilgili meslek odalarının da görüşleri alınmalı. Sorunun çözümünü en iyi yaşayan bilir. Çözüm noktasında yıllardır sele maruz kalan vatandaşların da fikri önemsenmeli” diye konuştu.

 

Share
#

SENDE YORUM YAZ

Güvenlik Kodu * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

.