step mom and son porn videos

logo

29 Mayıs 2013

Kongre öncesi sessizlik

tarıkSamsunspor’un efsane Başkanı Hasbi Menteşoğlu’nun oğlu Tarık Menteşoğlu 13 Haziran’da yapılacak olan kongre için aday olup olmayacağını önümüzdeki günlerde açıklayacağını belirtti.

Önce Samsunspor’a tarihinin en güzel günlerini yaşatan namı diyar Haspi Ağa’nın Başkanlığı döneminde ki istatistiklere bakalım;

Haspi Menteşoğlu Başkanlığı döneminde Samsunspor 1. Lig’den şampiyon olarak Süper Lig’e çıkmış, şampiyonluğa oynayan bir takım haline gelmiştir. 1983-84 sezonundan itibaren Samsunspor, Hasbi Menteşoğlu’nun resmen değilse de fiilen işlerden elini çektiği 1988 yazına kadar evinde oynadığı 86 lig maçında sadece 5 mağlubiyete uğramıştır. Galibiyet sayısı ise 66. Yediği gol 33; attığı ise 171. Toplamda oynadığı müsabaka sayısı 172; attığı gol 261, yediği gol 125. Galibiyeti 93, beraberlik 48, mağlubiyet ise 31. 1. Lig’de açık ara şampiyonluk ve Süper Lig’de iki sene lig üçüncülüğü, bir sene de lig dördüncülüğü var. Ayrıca yine Hasbi Ağa’nın döneminde Samsunspor iki kez de Süper Lig gol kralı çıkarmış, Türkiye A Millî Futbol Takımı’na ise üçü banko oynayan dört futbolcu vermiştir.
Menteşoğlu başkanlığındaki Samsunspor aynı zamanda o dönemin maddi anlamdaki en rahat takımlarından birisidir.

Futbolcuların maaşlarının gecikmemesinin yanında galibiyetin yanında gollere, deplasman galibiyetlerine de ayrıca prim verilirdi.

Samsunspor’un siyasetten arınması için yumruğunu masaya vuran Menteşoğlu’nu şehir de ‘Samsun’luluk’ ruhunu taşıyanların desteklediği biliniyor.

Eski günlerini mumla arayan Samsunspor’un güçlü bir yönetimle tekrar eski günlerine döneceğini iyi bilen Tarık Menteşoğlu adaylığını açıklayacak mı?

Önümüzdeki günler bunu belirleyecek…

Share
#

SENDE YORUM YAZ

Güvenlik Kodu * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

.