step mom and son porn videos

logo

reklam
25 Şubat 2014

KOLLARI HANGİ SİYASETÇİ DE?

Milliyetçi Hareket Partisi Canik Belediye Başkan Adayı Atıf  Yiğit’e önceki gün yapılan saldırı girişimindeki detaylar kan donduruyor

İçinde MHP Canik İlçe Belediye Başkan adayı Atıf Yiğit ile meclis üyesi adaylarının içinde bulunduğu seçim otomobili başka bir otomobille çarpıştı. Kaza sonrası yaralı olup olmadığına bakmak için otomobilden inen MHP Canik Belediye Meclis üyesi adayı Ayhan Ayvaz diğer otomobilden inen kişilerin saldırısına uğradı. Saldırıda yüzüne tabanca kabzesiyle vurulan Ayvaz, hafif yaralandı.

Polis olayın adli konusunu araştırırken, siyasi konu da emri kimin verdiği ve saldırıyı Samsun da hangi çetenin yaptığı sorgulanır oldu. Canik’te seçilme şansı her geçen gün artan Yiğit’e gözdağı verilmesi talimatını kimin verdiği merak edilirken, Samsun’da organize suç örgütü olan yapıların mı harekete geçirildiği merak ediliyor. Samsun da okul kantin ihaleleri başta olmak üzere bir çok ihale de üstünlük sağlayan yapıyla AKP’ye yakın siyasilerin ve Belediye Başkan adaylarının nasıl bir ilişki içinde olduğu da sorgulanır oldu.

MHP’li Yiğit’e yapılan saldırının ardından Teşkilat Mensupları ve Ülkü Ocakları teyakkuza geçerken olayın adli ve idari soruşturulmasının gidişatına göre tavır izleyecekleri belirlendi. Ülkücü camia şimdi Yiğit’e yapılan saldırının siyasilerin mafya bozuntularına verdiği emir saldırısı mı yoksa alkolden dolayı gençlerin fevri bir hareketi mi olduğu sonucunu bekliyor.

Share
#

SENDE YORUM YAZ

Güvenlik Kodu * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

.