step mom and son porn videos

logo

reklam
29 Kasım 2013

Kolay Ulaşım İmkanı Olacak…

bafra haber  (1)Büyükşehir Belediye Başkan Aday Adayı Osman Genç, Samsun’un en büyük eksikliğinin ortak akılla hareket edilmemesi olduğunu belirterek, şehrin tüm katmanlarını işin içine katarak gelişimin önünü açacaklarını söyledi

Samsun İçin Fikrim Var Tırı’nın son durağı Bafra oldu. Bütün ilçeleri tek tek gezen ve yaklaşık 7 bin kişinin fikrini paylaştığı ‘Samsun İçin Fikrim Var Tırı’na final durağı olan Bafra’da da vatandaşlar yoğun ilgi gösterdi. Son durak olan Bafra’da, eşi Nimet Genç ile birlikte esnafları gezen ve vatandaşlarla sohbet eden Büyükşehir Belediye Başkan Aday Adayı ve Canik Belediye Başkanı Osman Genç de halkın sevgi gösterileriyle karşılaştı. Genç, Samsun’un ilçeleriyle birlikte büyüyeceğini belirterek, gelişimin önünü açacaklarını söyledi.

‘KOLAY ULAŞIM İMKANI OLACAK’

Bafralı esnaf ve vatandaşlar en çok yaşanan ulaşım sorunundan şikayetçi olurken, bu sorunun çözülmesinin hem vatandaşları, hem esnafı hem de şoför esnafını rahatlatacağını söyledi. Samsun İçin Fikrim Var Tırı’nda AKS TV’den canlı yayınlanan programda konuşan Genç, Samsun’un sorunlarını çok iyi bildiklerini ifade ederek, ulaşım sorununun öncelikleri olduğunu belirtti. Genç, göreve gelir gelmez ilçelerle merkez arasındaki ulaşım bağlantısını sağlayacaklarını ve vatandaşlara kolay ulaşım imkanı sunacaklarını dile getirdi.

‘ŞEHİR YÖNETİME KATILACAK’

Samsun’da ortak aklı hakim kılacaklarına işaret eden Genç, “Samsun ile ilgili bütün çalışmaları ortak akılla birlikte yürüteceğiz. Halkımızın istemediği, şehrin yararına olmayan hiç bir şeye evet dememiz mümkün değil. Şehrin tüm katmanlarını yönetime katacağız. Bilgi çağında halkımızın istekleri, fikirleri, önerileri bizim için çok önemli. Çünkü bir sorunun çözümünü en iyi yaşayan bilir.  Şehrin tüm katmanlarını işin içine katarak gelişimin önünü açacağız” dedi.

‘BAFRA TARIM VE TURİZMDE İLERLEYECEK’

Bafra’nın sahip olduğu tarım ve turizm gibi potansiyellerle Samsun’un en önemli ilçelerinden biri olduğunu vurgulayan Genç, “Bafra’nın potansiyelini ortaya çıkaracağız. Ulaşım problemini çözmemizin ardından büyük tarım alanına sahip olan bu güzel ilçemizi, liman ve havaalanına bağlayacağız. Böylece Bafra’da üretilen ürünlerin dış pazarlara daha kolay satılmasını sağlayacağız. Bafra’da Tarım Organize Sanayi Bölgesi kuracağız, bunun yanında ürünler için soğuk hava deposu ve paketleme tesisleri yapacağız. Yapacağımız konaklama tesisleri ile Bafra’da turizmi geliştireceğiz. Bafra’ya ayrıca her ilçemizde olduğu gibi çok amaçlı sosyal tesis kazandıracağız” diye konuştu.

Etiketler:
Share
#

SENDE YORUM YAZ

Güvenlik Kodu * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

.