real incest porn yesilcam erotik filmleri erotik film izle

logo

reklam
04 Mart 2014

KIRAN MAHALLE SAKİNLERİ DEMİRTAŞ’LA YOLA DEVAM DEDİ

 2 (2)İlkadım Belediye Başkanı  Necatin Demirtaş, Kıran Mahallesi’nde akşam toplantısı düzenledi. Konvoy eşliğinde mahalleye gelen Başkan Demirtaş’a mahalle sakinleri ‘Seninle yol devam başkanım’ sloganı ile karşıladı.

Merkez cami önündeki toplantı  alkışlarla yoğun sevgi gösterisi ile yerini miting havasına bıraktı. Gecede küçüğünden büyüğüne herkesin sevgisine karşılık vermeye çalışan Başkan Demirtaş’ın açıklamaları sık sık alkışlarla kesildi. Soğuk havaya rağmen sizlerdeki bu sevgi ve coşku seli içimizi ısıtıyor diyen Başkan Demirtaş, “Size iki sözüm var. Birincisi dürüst olmak, ikincisi ise hizmet sözü. Yeni dönemde maddi kaynaklarımız doğrultusunda ihtiyacı önem arz eden projeden başlayarak, diğer projelerimizi sırasıyla ilçemizde hayata geçireceğiz. Rantçılara umut tacirlerine müsaade etmeyeceğiz. Ben belediye başkanlığım dönemimde hep halkımızın haklarını korudum. Bizim mücadelemiz hak mücadelesi hizmet mücadelesi ”dedi.

İlkadım Belediyesi’nin borç eleştirilerine idareciler yalan söyleyebilir, ama evraklar, resmi belgeler yalan söylemez diyen Demirtaş, “Geçmiş dönemde icralık olan otomobilin haciz kaydını ve Halk Ekmek Fabrikası’nın tapusunu mahalle sakinlerine gösterdi. Vaatlerle insanların kafasını karıştırıp seçim kazanma dönemleri çok eskide kaldığına vurgu yapan Demirtaş,” Bizim halkımızdan gizli saklı hiçbir şeyimiz olmadı. Şeffaf yönetim anlayışımız, onurlu duruşumuz yaptığımız hizmetlerimiz bizim referansımızdır. Halkımız belediye başkan adaylarına, bir de vaatlerine bakarak gerekli cevabı 30 Mart’ta verecektir. “dedi.

Gecenin sonunda mahalle sakinleri Başkan Demirtaş’a çiçek takdimi ve hatıra fotoğraf çekimi ile son buldu.

 

 

 

 

 

Share
#

SENDE YORUM YAZ

Güvenlik Kodu * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

.