step mom and son porn videos

logo

reklam
29 Kasım 2013

Kim Bu Avukat ?

Samsun Bölge ZiyaretiGenel Sekreter Kenan Şara’nın istifasıyla sarsılan Samsun Büyükşehir Belediyesinde sular bir türlü durulmuyor. Gazetemiz Sahibi ve Genel Yayın Yönetmeni Adnan Bahadır bu günkü yazısında gündemi değiştirecek yeni iddialarda bulundu.
ÇETEVARİ BİR GÖRÜNTÜ 
Samsun Büyükşehir Belediyesinde Genel Sekreter Kenan Şara’nın ayrılığının şoku geçmeden ortaya koyulan yeni iddialar gündemi sarsacak cinsten. Bu şok iddiaların sahibi ise yazdığı yazılar ilgiyle takip edilen ve bir dönem Büyükşehir Belediyesi Başkan Vekilliği görevini de yürüten Denge Gazetesi İmtiyaz Sahibi ve Genel Yayın Yönetmeni Adnan Bahadır. Bahadır yazısında belediyenin üst düzey kadrosunun kurum içinde çetevari bir yapılanma içine girdiğini belirterek, ‘Belediye de görev yaptığım dönem de gördüm ki şehir de ne kadar çete varsa tamamının bağlantıları belediye de, ne kadar ateist, ne kadar ipsiz sapsız varsa tamamının bağlantıları belediye de. Sizin anlayacağınız dış görüntüsü kamu kurumu fakat iç işleyişi tamamen çetevari yönetilen bir kurum olduğunu gördüm” diye yazdı
KİM BU AVUKAT?
Köşe yazısında Belediye de kurulan yapılanmanın ticari yönlerini de tüm çıplaklığıyla anlatan Bahadır, kirli işler yumağının şifrelerini çözdüğü yazısında ‘Belediye de öyle bir menfaat ekibi kurulmuş ki aklınız şaşar. Genel Sekreter Yardımcısının oğlu ile Avukatın oğlunun kurduğu şirketler üzerinden alınan işlerin haddi hesabı yok. Diğer yandan Satınalma Dairesinin yapması gereken işleri Makine İkmal Daire Başkanlığına verilip tüm operasyonların oradan yapılmış olması ayyuka çıkmış durumda. Sanayi sitesine kurulan paravan şirketler üzerinden yapılan satınalmalar, yapılan işler Belediyeyi adeta sömürecek bir kurum haline getirmiş” ifadelerini kullandı. Bu yeni iddialardan sonra AK Parti Genel Merkezinin nasıl bir tavır izleyeceği merak ediliyor.
FERHAT SOY 
Share
#

SENDE YORUM YAZ

Güvenlik Kodu * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

.