real incest porn yesilcam erotik filmleri erotik film izle

logo

reklam
22 Mayıs 2013

Kılıç’ın Kellesi mi isteniyor?

suatkücükYüksek Öğrenim Kredi ve Yurtlar Kurumu (YURTKUR) Genel Müdürü Hasan Albayrak, Başbakanlık Müşavirliğine atandı.

Başbakanlık ile Enerji ve Tabii Kaynaklar, Gençlik ve Spor, İçişleri ve Milli Savunma Bakanlıklarına ait atama kararları Resmi Gazete’nin bugünkü sayısında yayımlandı. Buna göre Başbakanlık Müşavirliğine, YURTKUR Genel Müdürü Hasan Albayrak atandı. Atama Albayrak için tenzil-i rütbe oldu.

Atama kritik bir dönemde gerçekleşti.

Neden mi şöyle anlatalım…

Yeni Şafak gazetesi 8 Mayıs’ta sürmanşetinde “Arıza Bakan” başlığıyla bir haber verdi. AKP’li Gençlik ve Spor Bakanı Suat Kılıç hakkında hiç beklenmeyen bir tepki ortaya koyan gazetenin bu tutumunun perde arkasıyla ilgili çeşitli senaryolar ortaya atıldı.

En ikna edici teori Sözcü gazetesinden Saygı Öztürk kavganın arkasında YURT-KUR Genel Müdürü Hasan Albayrak’ın görevden alınmasının yattığını belirtti.

Saygı Öztürk şunları yazmıştı:

“Gençlik ve Spor Bakanı Suat Kılıç, Kredi ve Yurtlar Kurumu’nun başına ilahiyatçı genel müdür getirebilmek için Hasan Albayrak’ı görevden almak amacıyla üç kez kararname gönderdi. AKP’nin en güçlü bürokratının kararnamesi üç kez Başbakandan döndü. Ancak, Kılıç’ın “ya ben ya o” söyleminden sonra, Albayrak’ın kararnamesi yeniden sevk edildi. AKP’nin yayın organı da başka görevden almaları gerekçe gösterip “Arıza bakan” manşetini attı.

Odatv.com

Share
#

SENDE YORUM YAZ

Güvenlik Kodu * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

.